SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam proszę o pomoc w pewnej sprawie związanej z ABW

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Witam wszystkich jestem młodym mężczyzna który chce przystąpić do rekrutacji W ABW , jak na razie nie otrzymałem żadnego wezwania na rekrutacje . Moja prośba jest taka jeśli ktoś ma jakieś znajomości w ABW czy mógł by mnie skontaktować z taką osobą w celu ułatwienia przystapienia do rekrutacji . Dodatkowo posiadam zdane psychotesty na odbycie służby przygotowawczej w wojsku oraz podejmuje studia o profilu Bezpieczeństwo międzynarodowe i zwalczanie terroryzmu .


Zmieniony przez - butek112 w dniu 2012-07-26 18:50:11

Zmieniony przez - butek112 w dniu 2012-07-26 18:50:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
ciebie chyba poyebalo szukasz tutaj znajomosci czy co?
i tak sie nie dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio duzo osob pyta o ABW, "carvey" to Twoj drugi nick? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
nie dopiero dziś założyłem tu kato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Rekrutacja jest trudna wiem o tym dlatego myślę o śledczym a nie o brygadach szturmowych ( tam są bardzo trudne testy na sprawność )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Autorze- piszesz CV i ewentualnie wysyłasz podanie do ABW,ale czy ktoś z ABWery do Ciebie się odezwie,to zależy tylko od nich,a podań mają wiele,bo różne wynalazki tam się zgłaszają,także ci co film im się z życiem pomylił,ale są też mocni kandydaci,którzy mają mocne kwity,gdzie potrzebni są specjaliści z danych dziedzin w ABW i oni dostają zaproszenie na rozmowę wstępną z oficerem kadrowym.
Ktoś,kto służy w ABW,a nie zna Ciebie,nie będzie poręczał tam za nieznajomego,bo to nie plac zabaw,więc nie pisz tekstów,żeby ktoś Ciebie z kimś z ABW skontaktował,bo to śmieszne jest dla średnio zorientowanej osoby interesujących się służbami.

Czasami jakiś pracujący w ABW człowiek może szepnąć,że ma dobrego kandydata,ale to o niczym nie przesądza,bo ewentualnie po złożeniu podania i CV dostanie wezwanie na pierwszą wstępną rozmowę,ale czy rozmowa przejdzie pozytywnie,to już nikt nie zagwarantuje i czy dostanie się zaproszenie do dalszej rekrutacji.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2012-07-27 00:04:20

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
OK . . Tylko tez nie chodzi o to ze ma za mnie ręczyć .Wystarczy jak szepnie słówko komuś od rekrutacji . Dzięki za zawarcie swojej opinii .Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
teraz wszystko kosztuje.
A jeśli ABW działa jak należy to już maja Twój adres i wiedza kogo nie przyjmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Czy zaczerpniecie informacji i pomoc w u wygonieniu dostępu do rekrutacji może działać na nie korzyść . Wątpię koleżko własnie widać ze mi zależy .
Lecz to nic każdy może wyrazić swą opinie . Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i kazdy może myśleć że na publicznym forum znajdzie bezintereswonwgo agenta abw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Lepiej spróbować i żałować niż żałować ze się nie spróbowało. PAMIĘTAJ BŁĘDÓW NIE POPEŁNIA TYLKO TEN KTO NIC NIE ROBI :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dziwne zmeczenie

Następny temat

boks kontuzja

WHEY premium