SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam porada na temat klatki piersiowej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1869
Chciałbym się zapytać jak mogę rozbudować bardziej klatkę piersiową . Mój staż treningowy to 6 miesięcy widzę rezultaty ale najmniejsze w klatce piersiowej noi nie duży progres siłowy jest bo może maksymalnie 5 kg na klatkę . W ciągu tych 6 miesięcy przytyłem 8kg wiem że to nie dużo , ale nie stosuje zbytnio diety z odżywek stosuję gainer ( nie odczuwam tego żeby mnie zalało ) kreatyn jabłczan (wcześniej brałem mono) i bcca . Przesyłam zdjęcie podglądowe .
Ćwiczę 3 razy w tygodniu 4 serie po 12 razy . Chociaż wyciskanie na klatkę teraz robię siłowo czy 12 10 8 6 i przy zwiększającym ciężarze .
poniedziałek plecy aktony barkowe triceps
środa nogi łydki brzuch
piątek klatka barki biceps .

Trening na klatkę wygląda następująco
ławka górny skos , płaska , wyciskanie hantli na ławce pionowej , wyciskanie wąsko na maszynie butterfly , bramka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A dlaczego piszesz w dziale dla zaawansowanych ? Osobiście nie widzę, żeby klatka odstawała. Skup się na całym ciele a o ewentualnych priorytetach pomyślisz za rok albo dwa.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1869
Nie wiedziałem gdzie napisać temat do wywalenia dzięki za radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
amilcare
Nie wiedziałem gdzie napisać temat do wywalenia dzięki za radę.


Zostawię, bo inni mogą skorzystać. Zdjęcie jedynie mogę usunąć z głównego posta jeśli sobie życzysz

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1869
To usuń zdjęcie z góry dzięki ;)
Dzisiaj zanatowałem progres 10 razy 70 kg czy myślę że koło 80 może dam radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia siłwowe z przepukliną prełyku

Następny temat

Fbw do oceny..

WHEY premium