sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Witam bieganie spala miesnie?

Wysłana -
Witam mam 98Kg chce wyrzeźbić to trochę i spaść do wagi 90Kg i od 3 tygodni zacząłem biegać w weekendy dokładnie w piątki,soboty,niedziele.3 dni pod rząd ,czy takim bieganiem nie spale mięśni chcę spalić tłuszcz nie mięśnie

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
od tego czy spalasz tłuszcz zależy deficyt kaloryczny. nie trzeba biegać chyba że lubisz to staraj się jeść tyle kcal żeby nie było bardzo dużego deficytu bo wtedy będziesz palił mięśnie a samo bieganie to tylko utrata kalorii nie mięśni. nie polecam suplementować bcaa bo to strata pieniędzy
Wysłana -
Wielkie dzięki :D
Wysłana -
Co Ty z tym BCAA masz. nikt nawet o nie się nie pyta tutaj. Prześwietliłem trochę Twych wypowiedzi i głupoty wypisujesz.
Wysłana -
wszystko zależy od tego czy dostosujesz intensywność biegania do aktualnych możliwości, wybierzesz właściwą metodę i czas trwania... oczywiście odżywianie również stanowi klucz, jednak gdybyś zaczął tak mocno, że jak to się mówi "zarżniesz się" to nawet najwięcej kalorii nie pomoże bo to nie jest taki prosty układ... zaczynaj i rób więc z głową wszystko...
Wysłana -
anubis84
Co Ty z tym BCAA masz.

Ostatnio trochę modne jest psioczenie na BCAA. Tak zauważyłem...
Wysłana -
jak sie oczekuje tego co napisane w reklamie, to tak jest pozniej
Wysłana -
Ale mam na myśli że temat tyczy się czego innego a on z BCAA wyskakuje jak nikt się nie pyta.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź