SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam 4 szybkie o novothyral

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
polish hammer
Szukam sposobu aby coś mi pomogło w walce że smalcem.a może jakieś peptydy?


nie wiem jakiego sposobu Ty szukasz, bo ja nie znam innego jak sumienna praca w formie treningow, diety i regeneracji. zanim siegnalem po saa wycialem sie do ok. 7% bf'a (pomiary z kalipera wg wzorow) bez jakichkolwiek wspomagaczy, poza joszka na ostatnie 4 tygodnie. tak wiec da sie, tylko trzeba sie przylozyc do swoich dzialan, a nie szukac dookola cud tabletek, ktore zrobia za Ciebie robote, bo takowe nie istnieja.

domyslam sie, ze Twoje doswiadczenie z dietetyka jest na marnym poziomie, bo inaczej nie szukalbys cudownych rozwiazan, w zwiazku z tym nie polecam Ci keto, jak kolega wyzej, poniewaz zrobisz sobie wiecej kuku, niz pozytku z poziomem Twojej wiedzy. chcesz zgubic smalec? proponuje zmienic dzial na odzywianie, wstawic swoje aktualne zywienie i tam na pewno pomoga Ci to ulozyc tak, zebys palil ten swoj smalec.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
pepki testowaliśmy fragment itp. ale wpływ na spalane jak dla mnie raczej żaden , coś jak hgh nie zauważalne jak dla mnie
ja bym szybciej uderzył w trochę testa/hgh/tarczycowe jednak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do sprawdzenia

Następny temat

problem z libido

WHEY premium