SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Witam

Wysłana -
Witam szukam treningu siłowego na 4 dni plus interwały raz w tygodniu znajdę tu pomoc ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
przede wszystkim to kompletnie nic o Tobie nie wiemy.
Wysłana -
Kiedyś ćwiczyłem w wieku 17 do 21 później nie było czasu teraz chciałbym wrzucić na siłownie trochę zarosłem tłuszczem wazę 95 kg i chciałbym to zrzucić szukam pomocy z jakimś treningiem na 4 dni prawie już znalazłem. Niewiem czy odpowiedni Noi trzeba będzie jeszcze dietę jakaś

Wysłana -
Noi góra

Wysłana -
na poczatek 3 dni siłowe wystarczą http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
Wysłana -
Dzięki wielkie za podpiewiedz
Wysłana -
Trening z postu, do którego masz link i do tego obowiązkowo dobra micha i będzie szło jak będziesz się trzymał planu.
Wysłana -
Również uważam, że 3 dni w zupełności wystarcza. Tylko zadbaj o dobre odżywianie żeby nie marnować czasu.
Wysłana -
Mam już dietę ćwiczę bolą mnie strasznie barki tydzień już niecwiczylem chyba coś popsułem jem opokan i animal flex czekam może przejdzie wruce na siłownie od poniedziałku pozdraiwm
Wysłana -
I myślisz, że opokan cokolwiek tutaj da ? Prawdopoodbnie technika była katastrofalna i tym się załatwiłeś.
Wysłana -
Ten lek działa dobrze na mnie plus ćwiczenia bez ciężaru i już jest lepiej a co do trchniii cóż człowiek całe życie uczy się na bledach
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź