SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Witam

Wysłana -
Podniose do 3000 zobaczymy co się będzie dzialo
Wysłana -
Nie rób tego gwałtownie z dnia na dzień dołóż po trochu. Możesz się spodziewać początkowo wzrostu masy ciała bo złapiesz szybko trochę glikogenu a co za tym idzie wody.
Wysłana -
Jest jeszcze jeden temat który mnie boli ufam wam spokój kiedyś ćwiczyłem i miałem trochę siły a teraz Niemam jej wcale nie dam rady podciągnąć sie na drążku to tylko sie opuszczam diodowe tez nie dam rady zrobić ogólnie wazę 93 kg a klatkę ćwiczę 30 kg No halo trochę to śmieszne ale nie mam siły o co chodzi ? Trening fbw
Wysłana -
A o co moze chodzić? Po prostu jestes slaby i potrzebujesz wielu miesięcy treningów, by to naprawić.
Wysłana -
Instalator2015
Jest jeszcze jeden temat który mnie boli ufam wam spokój kiedyś ćwiczyłem i miałem trochę siły a teraz Niemam jej wcale nie dam rady podciągnąć sie na drążku to tylko sie opuszczam diodowe tez nie dam rady zrobić ogólnie wazę 93 kg a klatkę ćwiczę 30 kg No halo trochę to śmieszne ale nie mam siły o co chodzi ? Trening fbw

Przyczyn może być wiele ale przypuszczam, że po prostu potrzeba trochę czasu na odbudowanie formy i czasu żeby dołożyć na sztangę.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź