SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Skonsultuj się z jakimś trenerem lub nagraj filmy i wstaw na forum do oceny. Unikniesz w ten sposób podobnych sytuacji.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777411
Instalator2015
Ten lek działa dobrze na mnie plus ćwiczenia bez ciężaru i już jest lepiej a co do trchniii cóż człowiek całe życie uczy się na bledach


Będzie działał bo jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym ale nie można za długo ich przyjmować
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Witam Mam dietę 2200 kcal ćwiczę 3 czasem 4 razy w tygodniu robie przerwy 15 do 30 sekund leje się ze mnie jak ze świni do tego witaminy i spalacz redburn z activlab i w tydzień przytyłem 600 gram więcej wiem ze woda itp na drugi dzień staje na wagę kilogram więcej chyba będzie poczekać dłużej zanim coś ruszy czy robie coś zle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777411
Instalator2015
Witam Mam dietę 2200 kcal ćwiczę 3 czasem 4 razy w tygodniu robie przerwy 15 do 30 sekund leje się ze mnie jak ze świni do tego witaminy i spalacz redburn z activlab i w tydzień przytyłem 600 gram więcej wiem ze woda itp na drugi dzień staje na wagę kilogram więcej chyba będzie poczekać dłużej zanim coś ruszy czy robie coś zle ?


Jakie masz wymiary podstawowe ? Bo 2200kcal to dziewczyny jedzą w porządne dni treningowe więc dla Ciebie zdecydowanie za mało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
93 kg tyle ze nic ni robie prócz silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777411
Ale to jak ważysz 93kg to nie ma znaczenia, że nic nie robisz całkowite zapotrzebowanie będziesz mieć sporo większe. Więc jak dla mnie się głodzisz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Jest dobrze nie jestem głodny jem 4 posiłki wszystko jest Ok z dieta myśle ale waga stoi niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777411
Instalator2015
Jest dobrze nie jestem głodny jem 4 posiłki wszystko jest Ok z dieta myśle ale waga stoi niewiem


A ile masz wzrostu, ile lat? Ile masz treningów w tygodniu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Mam 30 lat trenuje 3czasem 4 razy mam 180 cm ćwiczyłem w wieku 16 do 20 może 21 Noi miałem przerwę aż do teraz wsumie zaczynam od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777411
To przy Twoich parametrach na utrzymanie powinieneś mieć jakieś 3100-3200kcal to jak Ty masz 2200kcal to masz głęboki deficyt energetyczny bo ok 30% to sporo. Na początku może lecieć fajnie bo schodzi woda, glikogen ale później redukcja spowalnia.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - dieta redukcyjna + trening silowy

Następny temat

bieganie

WHEY premium