SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam[!!] mam pytanie co do suplementów:) sogi tylko za odpowiedzi związane z tematem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
Witam koksiarze,
mój sierpniowy cykl będzie wyglądał tak:

1)
rano naczczo 5g kreatynki potem przed treningiem 28g Nitrobolon Energizer Trec-a , po treningu 12g Clout z firmy MAN i przed wieczorną pierwszą kolacyjką 5g kreatynki

w dni NT- rano naczczo 5g kreatynki potem Clout i po południu w odstępie min jakieś 3-4 godz od Clout-a kolejne 5g kreatynki

i własnie tutaj się pojawia problem tzn moje wachania co do Nitro i Clouta jestem zdecydowany tylko nie wiem czy wrzucać tutaj kreatyne czy też bez kreatyny bo nitro z tego co wiem też coś tam w sobie ma kreatyny...

proszę nie rozpisywać się że taki cykl to nie dla mnie czy coś w tym rodzaju bo za takie odpowiedzi soga napewno nie oczekujcie jestem zdecydowany tylko wacham się nad kreatyną.

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Nitro 2 ma w porci 4 gramy kredki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
zdecydowanie za dużo kreatyny jak masz takie torpedy jak Nitro i Clout to odpuść sobie jak sie domyslam to mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Myśle ze jak weżniesz nitro to nie biesz juz kredki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
nitro enegrgizer ma troszke ponad gram,nie doczytałem jakie masz nitro sorki. Ja bym wrzucił jeszcze kredke jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Danielo widze ze problemy z czytaniem sa nadal bo w porci Nitro(56g)jest ok 13g różnej formy kreatyny więc sporo.Mono mozna spokojnie odpuscić takie jest moje zdanie.zrobisz jak uważasz, twoja wola pieniadze itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
inspect - dobra wypowiedz SOG.

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Drogą uzupełnienia 56g to porcia dzienna sugerowana przez producenta
więc połowa 28g dostarczy Ci poządna porcie kreatyny

proponuje w DT: przed treningiem 28g Nitro po treningu Clout
w DNT: przed sniadaniem Nitro w porze treningowej Clout
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Inspect masz racie, sorki jestem dziś rozkojazony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Zdarza sie najlepszym.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Vice_lord popros o pomoc kolega 0scara


zdecydowanie za duzo kreatyny

56g Nitro E to 2 porcje

2 dziennnie porcje sa sugerowane stad 56g

daj nitro E przed treningiem i porcje CLouta po i styka

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Stak i Storm

Następny temat

cykl na definicję

WHEY premium