SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witajcie i oceniajcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Termitek z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 866


Witajcie !

Jestem z wami od jakiegos czasu, ale teraz postanowilem sie "ujawnic" Cwicze od 3 lat z malymi przerwami.
Oto jedna fotka z przed 1,5 roku. Cwicze na czyto (jedynie biore suplementy).


Ocencie moja fotke ,i powiedzcie na co powinienem zwrocic głownie uwage.

PS> teraz jestem juz troche "wiekszy" ale proporcje bez zmian ;)))

Dzieki !!!

Pozdro

Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypełnij profil. jeśli 1,5 roku temu tak wyglądałeś to teraz mógłbyś być karkiem.

ello A B S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
no niezle biorac pod uwage ze to 1,5 roku temu,jak masz to zapodaj aktualne foto,ale ogolnie to spox

------------------------------
Pozdrawiam


"Mięśniami nie steruje żadna siła. Sposób ich działania i w konsekwencji efektywność tego działania, zależy całkowicie od tego, jak system nerwowy nimi kieruje"

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 866
Profil juz wypelniony...i jak widac karkiem nie jestem ;) Zdjecia aktualne wysle w przyszlym tygodniu.

Mewash

Pozdro

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
popracuj nad nogami bo 52 w udzie to troche malo

------------------------------
Pozdrawiam


"Mięśniami nie steruje żadna siła. Sposób ich działania i w konsekwencji efektywność tego działania, zależy całkowicie od tego, jak system nerwowy nimi kieruje"

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wierze ci w twój profil. porównaj go z moim. (waga , bic , klatka)

ello A B S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67512
Kalwa profil moze byc jak najbardziej prawdziwy mam kolesa o prawie identycznych wymiarach wzroscie i wadze.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 866
moze masz cięższe kosci i mniej masy miesniowej ;) Ja jestem typem ektomorfika i mam "cienkie" kosci.
A wymiary sa autentyczne i ani troche nie zawyzone

Mewash

Pozdro

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kałwa a nie wpadłeś na to, że on może mieć lekki kościec?
znam typa co powiedziałbys ze wazy ponad 100kg, a jak sie wazylismy to on wazył tylko 90. A inny ważył 95kg, a dałbyś mu max 80 pare (skubaniec ma grube i ciężkie kości).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale zobacz :
ja waże więcej od niego , mam zero tłuszczu ale mniejszy biceps i klatke. 4kilo w mięśniach więcej. ten profil to chyba ściema. aha i jeszcze mam tyle 177cm wzrostu (w profilu błąd bo teraz dopiero się dokładnie zmierzyłem)

ello A B S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak wogóle mewash to masz identyczna budowe jak ja! (jestes troche większy).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto pomoże ???

Następny temat

Maku i Krasnall u Cybera w Vegas - Foto Story :))

WHEY premium