SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witajcie:)ma problem:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witajcie:) mam wielki problem:(
przez stres i inne czynnki nabawiłam się "nawracającego zapalenia sluzówki żołądka" kiedy tylko mocniej się "wkurzę"- żołądek daje o sobie znać:(iiii znowu lekarstwa:(
od roku nie pije kawy, mocnej herbaty, alkoholu pod żadną postacią:( choć nie powiem abym nie lubiła Martini:) nooo ale cóż:( zdrowie jest wazniejsze
Moze ktoś z Was ma zna metody niż lekarstwa i lekarstwa- aby zapalenie nie powracało?
Mam nadto nadwagę i bardzo chce schudnąc- ale kiedy coś boli (w moim wypadku żołądek):( to nie ma żadnej siły, która zmusiła by mnie do tego:(:(
pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tu niestey moja moc sie kończy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
siemie laniane parzone, najlepiej z miodem i ew. cytryną co rano przed posiłkiem (ochrania śluzówkę żółądka).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serdeczne dzięki za poradę:) będę się stosowała:):)
pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zrobic tatuaz?

Następny temat

Włosy ile na miesiać

Wiecej