SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioslarz

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 503
Siemanko wszystkim !
Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale wydaję mi się, że to właśnie tutaj ludzie powinni mieć największe doświadczenie z tą maszyną jaką jest niewątpliwie wioślarz. Zastanawiam się nad kupnem i oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu zamówienie concept2 ale to jak i dla mnie i pewnie wielu osób nie jest takie proste wydać ponad 4000zł. Obecnie na rynku jest bardzo wiele firm/modeli ceny też się wahają od 800 do nawet 6000zł i moje pytanie jest takie czy warto wydać troche mniej np. na coś takiego http://allegro.pl/wioslarz-magnetyczny-treningowy-york-r-301-120kg-i6454995243.html czy lepiej dozbierać? a może wy macie jakieś swoje sprawdzone typy i niekoniecznie im droższy tym lepszy, co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Nie znam się aż tak dobrze na tym sprzęcie ale ten zaproponowany przez Ciebie wygląda słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 503
Jest jeszcze coś takiego http://allegro.pl/wioslarz-reebok-i-rower-2-1-do-120-kg-i6656571683.html . One właśnie wszystkie wyglądają tak tandetnie, dlatego się dobrze nad tym zastanawiam i chce zaczerpnąć wiedzy od kogoś kto posiada jakiś podobny sprzęt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
A jesteś pewny, że go potrzebujesz ? To dział crossfit, a więc jesteśmy kreatywni i możemy się zarżnąć z użyciem samej starej opony czy piłki Nie chcę Cię odwodzić od kupna, ale kto wie, może w mniejszej cenie kupisz coś co lepiej będzie realizowało Twoje cele?

Ten z reeboka wygląda ok. Myślę, że jak na potrzeby amatora się nada.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-12-27 20:22:51

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*KONKURS* FILM MOTYWACYJNY !

Następny temat

Underek - coraz dalej do mety

Wiecej