SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Wioslarz

Wysłana -
Siemanko wszystkim !
Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale wydaję mi się, że to właśnie tutaj ludzie powinni mieć największe doświadczenie z tą maszyną jaką jest niewątpliwie wioślarz. Zastanawiam się nad kupnem i oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu zamówienie concept2 ale to jak i dla mnie i pewnie wielu osób nie jest takie proste wydać ponad 4000zł. Obecnie na rynku jest bardzo wiele firm/modeli ceny też się wahają od 800 do nawet 6000zł i moje pytanie jest takie czy warto wydać troche mniej np. na coś takiego http://allegro.pl/wioslarz-magnetyczny-treningowy-york-r-301-120kg-i6454995243.html czy lepiej dozbierać? a może wy macie jakieś swoje sprawdzone typy i niekoniecznie im droższy tym lepszy, co polecacie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie znam się aż tak dobrze na tym sprzęcie ale ten zaproponowany przez Ciebie wygląda słabo.
Wysłana -
Jest jeszcze coś takiego http://allegro.pl/wioslarz-reebok-i-rower-2-1-do-120-kg-i6656571683.html . One właśnie wszystkie wyglądają tak tandetnie, dlatego się dobrze nad tym zastanawiam i chce zaczerpnąć wiedzy od kogoś kto posiada jakiś podobny sprzęt.
Wysłana -
A jesteś pewny, że go potrzebujesz ? To dział crossfit, a więc jesteśmy kreatywni i możemy się zarżnąć z użyciem samej starej opony czy piłki Nie chcę Cię odwodzić od kupna, ale kto wie, może w mniejszej cenie kupisz coś co lepiej będzie realizowało Twoje cele?

Ten z reeboka wygląda ok. Myślę, że jak na potrzeby amatora się nada.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-12-27 20:22:51
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź