SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiosenny konkurs !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225705
dziękuje.
zamówienie wysłane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Ja swoje ogarnę swoje dopiero po półmaratonie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Gratuluje zwycięzcom. Zamówienia już mi przyszły od dwóch osób, czekamy na ostatnią.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Underekk
Ja swoje ogarnę swoje dopiero po półmaratonie.


Poczekamy, byle nie za długo bo paczki wychodzą razem, więc nie chcemy wszystkich przetrzymywać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Już wszystko wysłane. Jeszcze raz ogromne dzięki za wyróżnienie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776866
No i super A jaki czas na półmaratonie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
rion10
No i super A jaki czas na półmaratonie ?


Wyszło 1:33:54 więcej info w dzienniku https://www.sfd.pl/Underek__coraz_dalej_do_mety_-t1136784-s18.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Zamówienia złożone. W tym tygodniu powinny być u was.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225705
Ronie wysłałam Ci wiadomość prywatna. Nie wiem czy widziałeś, a zależy mi na czasie bo muszę odpisać Pani z magazynu Treca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
A do mnie Pani dzwoniła :P
Myślałem że paczuszki już wyszły..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej