SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioślarz do domu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
Witam! Mam pytanie. Czy ten Wioślarz magnetyczno-powietrzny HS-070R Rush byłby dobry do ćwiczeń w domu? Szukam po prostu czegoś w granicach 1000 zł. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Waga 100 kg
Wzrost 176
Wiek 25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ma co się za bardzo zastanawiać, większość będzie podobna sprzętu w tej cenie jak nie to samo, trudno się doszukiwać czy wioślarz innej firmy będzie lepszy czy gorszy, tu jedynie można zerknąć na długość prowadnicy ale Ty masz 176 więc będzie ok
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
za tę cenę byłby OK. Z grubsza parametry widziałem, zwłaszcza pod kątem nośności i z Twoją wagą łapiesz się.
Jedyne na co zerknąłem,to cena. One kosztują nieco wiecej niż 1tyś.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
200 zł w tą czy w tą nie robi różnicy. Jedyne czego nie znalazłem to waga koła zamachowego. Pytałem sprzedawców i piszą, że nie mają informacji na ten temat. Chciałbym, żeby opór był dość duży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
No i stałem się posiadaczem wyżej wymienionego modelu HS-070 rush. Przez dwa dni testów mogę stwierdzić, że w tej cenie sprzęt jest naprawdę solidny, opór jest dość duży, a mam sporo siły, więc ogólnie jestem bardzo zadowolony. Oczywiście po dłuższym użytkowaniu będzie można więcej powiedzieć. Minusem jest brak wyświetlanego dystansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
Wie ktoś może czy jest przelicznik przyciągnięc/dystans w metrach? Oczywiście nie z dużą dokładnością, tylko orientacyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
A nie ma żadnego wyświetlacza z dystansem?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
Jest podana tylko liczba podciągnięć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem czy jest taki przelicznik, sporo pewnie też zależy od siły pociągnięcia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 8 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3
Czy jest tu ktoś, kto użytkuje ten model nieco dłużej niż kilka miesięcy i mógłby go ewentualnie zarekomendować lub nie? Dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki drążek wybrać do podciągania?

Następny temat

wyciąg górny

WHEY premium