SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioślarz AQUO czy może inny?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125
Witam wszystkich i każdego z osobna.
Planuję zakup wioślarza dla mężczyzny w celu zgubienia kilogramów i poprawienia formy, cenowo do 1500 zł, oczywiście jak mam zapłacić 100zł więcej za pewniaka to nie widzę problemu ale wolałbym zmieścić się w 1500.

Chciałbym prosić o jakieś opinie lub doświadczenia z niżej wymienionym sprzętem, który osobiście wybrałem:

BH FITNESS TRENAŻER WIOŚLARSKI MAGNETYCZNY R308 AQUO

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, bo mogłem wybrać fatalnie :)
Wymóg waga użytkownika 120kg


Zmieniony przez - dawidiwicki w dniu 2018-03-28 12:29:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Takich sprzetów jest sporo w tym przedziale, trudno powiedzieć czy jest dobry czy nie, na pewno sie sprawdzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125
To może lepiej dołożyć i wziąć: Kettler Axos Rower 07985-895?

Znalazłem za 1700zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Kettler dobry wybór i serwis w Polsce na miejscu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słuchawki BT

Następny temat

Rowerek treningowy Zipro Drift czy Beat?

WHEY premium