SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Witam wszystkich forumowiczów.
Co do Winstrolu to czytałem sporo artykułów na jego temat i wydaje mi sie ze nie jest to jakis mega steryd który niszczy organizm. Wiec jest taka sprawa ze ćwiczę juz ok roku (wiem krótko) ale chodzi o to ze niemam widocznych efektów, znaczy jestem większy niż byłem i oczywiscie silniejszy ale to nie jest to. Robiłem cykl na mono potem troche jabłczanu i teraz jestem na stacku + uzupełnienie diety gainer, ale nasuwa mi sie pytanie czy mógł bym zrobić cykl na winstrolu bo dużo o nim słyszałem, a w tym momencie mam nawet do niego dostęp. Co wy o tym sądzicie ??

>>>Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji (SPAP) RULEZ !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
winstrol nie nadaje się na pierwszy cykl
poza tym nie stosujemy go "pojedyńczo"
wbrew opinii winstol to nie taki bezpieczny środek jak niektórzy myślą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Diete masz dopiętą na ostatni guzik? bo jak nie widzisz efektów po roku to naprawde nieciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
od winstrolu bolą stawy się wysuszaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
No to źle ćwiczysz i poza tym za krótko aby widzieć jakieś efekty. Trenuj wytrwale.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
dzięki za odp
a co sądzicie na temat testosteronu, oplaca sie brac ??
Co do diety to chodź bym niewiem jak sie starał to przez szkołę niema szans mieć dopiętej na ostatni guzik, robie co moge.

>>>Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji (SPAP) RULEZ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zawsze można się postarać lepiej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
co to za problem... do pojemników ryż i kurczak, warzywka. ;d wszystko sie da jak sie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Methanex 10mg , Stanox 10 mg

Następny temat

Odblok

WHEY premium