SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol V 5mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po małej przerwie:)

Brał ktos ten 5mg winstrol ? (w buteleczce) z tego by wynikało ze znowu produkują 5mg. Co do dawkowania to 3 tabsy zdecydowanie wystarczą przeliczajac jak 2mg brało sie po 6sztuk ( 12mg). Po ile ktos z was je wcinał ? Mam zamiar połączyc je z testopinem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Jesli to vinstrol-v firmy jurox to masz oryginal. Widzialem te butelki maja 100 po tabletek. Z innym podobnym sie nie spotkalem ale tamten dziala na 100%

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Skąd wiesz, że wznowiono produkcję 5mg? Może to nie jest wcale winstrol. Ale, jeśli się zdecydujesz to podziel się potem obserwacjami. Testopin to naturalnie dobry środek do
połączenia z winstrolem. W każdym bądz razie jak przetestujesz ten winstrol daj znać jak ci poszło :)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Tez jestem ciekaw czy masz orginal.Jak zdecydujesz sie wziac to napisz o efektach.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no wlasnie napisz jak dzialalo moze masz lewy i ktos powiedzial tobie ze produkcja ruszyla albo zapasy :)

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Ja osobiście nie porywałbym się na Winstrol 5 mg.Z tego co sie orientuję podróbek Winstrolu o takim stężeniu jest niebezpiecznie dużo.Także nic nie słyszałem o wznowieniu produkcji Wnistrolu 5 mg.Jeżeli faktycznie trafiłeś na oryginał to masz wyjątkowe szczęście.
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te 5mg są na bank orginalne, u 3 zrodeł są a do tego znajomy sam to brał niedawno przed zawodami i własnie mowil ze bardzo dobrze działa.łykał do 6 tab.( 30mg)własnie z testopinem ( i innymi dodatkami) Te 5m to jest winstrol-v czyli weterynaryjne.wiec moze dlatego nie słychać było tak o wznowieniu produkcji. Wq jest to ze na tym holernym testopinie-50 nie pisze ile jest mg (w całych 2ml podono 100mg).3 tygodniowo wiec wystarczą jak sądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Potwierdzam. Ostatnio na warszawski rynek weszła australijska wersja 5mg dla ludzi. 1oo sztuk w fiołce. Jeszcze nie wiem, czy to oryginał ;). A, cena 200zł. Ktoś jeszcze coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla ludzi,a skad go masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Dla ludzi...?? Myślalem, że Winstrol to środek wyłącznie weterynaryjny...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Jeszcze nie mam.
Czarny rynek.

Winstrol-V dla zwierząt.
Winstrol dla ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
...staryyy dowiaduj sie co z nimi bo w Poznaniu nie moge dostac...

_spiacy

_spiacy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile przybraliscie?

Następny temat

Po cyklu - zapobieganie spadkom

WHEY premium