SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Mam pytanie. Jestem trochę zatłuszczony i chciałbym się zbić. Czy uważacie, że winstrol jest dobrym środkiem. Powiedzcie mi jeszcze czy połączenie winstrolu z kreatyną i CLA albo HMB byłoby dobrym rozwiązaniem na zamianę tłuszczu w mięsień? Z góry dziękuje za rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jak cie nazwac , ale wydaje mi sie ze jestes idiotą .Jesli swoj tluszcz zamieniles (czesciowo) w miesien to gratuluje. a tak wogole to sam jestes baran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej to rozbawił mnie twoj text : na zamiane tłuszczu w mięsien ))))) puknij sie . Jak tluszcz zamieni sie w miesien ? bierz sam clen , zmien diete , rob brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
a mnie rozwalil text ze chcialby sie zbic, wez baseballa i wal ))
a tak na serio, nie lepiej ECA?

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Dzięki za radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Trochę się boję brać clenbuterol i nie znam nikogo, kto brał. Wiecie jakie są objawy zażywania tego świństwa?
(pytając "czy wiecie" mam na myśli wasze własne doświadczenia,a nie wiadomości przeczytane w internecie albo kolorowych magazynach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SCREAM ty baranie jakbys troche poczytal to bys wiedzial ze jak sie spala tluszcz to w pewnej ilosci przerabia sie go na miesien, a tak poza tym to racja Winstrol daje niezlego kopa tzn: durzo sily i przy okazji odtluszcza calkiem niezle wiem to z wlasnego doswiadczenia

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oooouuppss, bedzie dym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZADEN steryd nie odtluszcza sam z siebie. Jedne sa do tego lepiej predysponowane, inne mniej. Wszystko sprowadza sie do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OUTLOW

CO TY PLECIESZ
ZAMIANA TŁUSZCZU W MIĘSIEŃ ??!!

Tłuszcz możesz jedynie wykorzystać jako składnik z którego uzyskasz energię do treningu i ZBUDUJESZ MIĘSIEŃ ale nigdy zamiana !!


POZDROWIENIA
SZAMAN

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CO DO WINSTROLU

zaj****ta sprawa !!!

DZIAAAAAAAAAAAAŁAAAAAAAAAAA !!!

pali tłuszcz daje siłę - OK

POZDROWIENIA
SZAMAN

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Ałtloł gdzie to wyczytałes ze tłuszcz idzie zamienic na miesnie ?...napisz mi reakcje w której tłuszcze zamieniaja sie w białko...

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMÓŻCIE

Następny temat

DECA 10ml 200mg/1ml ?

WHEY premium