SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol, norma i ginekomastia. Teściu, nolva i zatrzymywanie wody. HCG podczas cyklu

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym się upewnić czy Winstrol, w dawce 50mg/co 2 dzień w połączeniu z decą 400mg/tydz zapobiegnie ewentualnemu wystapieniu progesteronowej ginekomastii (jeżeli w ogóle miałaby wystapić)? Podobno wino bardzo dobrze spełnia takie zadanie. Nawet przy większych dawkach deci nie grozi nam progesteronowa ginekomastia, jeżeli równocześnie z decą przyjmujemy winko.

Skoro Nolvadex nie wpływa na działanie testosteronu i nie obniża skuteczności działania, jaka dawka Nolvadexu dziennie spowoduje zachamowanie zatrzymywania wody? Może nie w takim stopniu jak Arimidex, ale znacząco. 60-80mg?

Czy ktoś zgodzi się ze stwierdzeniem, że warto podczas cyklu, w którego skład wchodzi testosteron przyjmować także HCG w dawce 2500iu/3tyg. aby "podtrzymywać" poziom testa i ułatwić "odblokowanie" po cyklu?

Mam nadzieję, że ktoś pomoże rozwiać te wątpliwości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Jeśli chcesz się upewnić, musisz sam spróbować. Teoretyczna odpowiedz na Twoje pytanie brzmi tak, jednak przy dawce Deki 400mg/tydzień i jednoczesnym predysponowaniu do progesteronowej ginekomastii nie ryzykowałbym i strzał winniego przyjmował codziennie.

Nolva niewiele pomaga na opuchnięcie. Po jednym strzale 100mg prolongatum waga mojego ciała zwiększa się o około 6 kilogramów w ciągu pierwszych 7 dni, więc jak łatwo wywnioskować robię się silnie nawodniony od androgenów. Kiedy z tym eksperymentowałem branie nolvy 20mg co 3 godziny tabletka wogóle nie znosiła mojego opuchnięcia twarzy.

HCG co 3 tygodnie w cyklu. Pomysł nie jest zły. Minus to większe opuchnięcie twarzy. Czytałem gdzieś (nie tu) opinie ludzi nie schodzących lub prawie nie schodzących z koksu przez okrągły rok. Popycha sterydową stagnację, wspiera działanie koksu, podnosi nastrój. Czytałem też, że hcg robi jakieś pozytywne rzeczy z receptorami sterydowymi podczas przyjmowania wysokich dawek androgenów. Chociaż przy sensownych, krótkich cyklach bardziej takie działania dają psychologiczny efekt w postaci myśli "hej, wrzucam hcg w cyklu, będę miał mniejszego doła po!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie radzę używać tamoxifenu w dawce większej niż 40mg\dzien. Poza tym na takim cyklu ginekomastia jest
wysoce nieprawdopodobna, puchnięcie też.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paparapa dzięki za uwagi. Sądzę, że winko pomoże także ograniczyć trochę tę wodę. A tak poza tym, to jak Ci się rozwiązał problem z dziewczyną?

Gochan nie chodzi tutaj o ginekomastię jaką powoduje testosteron, ale o progesteronową jaką może spowodować DECA. Ja mam DUŻE predyspozyjce do ginekomastii od testa, już po drugim strzale sutki bardzo mnie bolały, więc nie wiem jak będzie z DECĄ. Cały cykl wrzucę niedługo na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Sekator, co za pamięć! Zerwałem 2 dni przed sylwkiem, było ciężko, jest lepiej, przeżyje, dzięki.

Gochan, ludzie są różni. Również jestem ostro predysponowany do jakiegokolwiek gyno. Drugiego dnia na jednej tabletce mietka, czy trzy dni po pierwszym strzale Deki zabawa z nolvą się zaczyna. Mordę mam opuchniętą na czymkolwiek nawet przy 120mg nolvy dziennie. Dzięki i za taką imprezę. Mówiłem to kiedyś, powtórze raz jeszcze, nie wszystko jest dla wszystkich.
Racja, większość tutaj jest pośrodku skali problemów, sekator i ja jesteśmy po jednej stronie osi, Ty(Gochan) i kingkong po drugiej. I nigdy się nie dowiesz dopóki nie spróbujesz. Tylko czasami nie opłaca się nawet próbować. Narka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To prawda. Ja naprzykład przy 400mg testosteronu tygodniowo nie mialem zadnych tendencji do gyno a nawet przeciwnie. Dopiero gdy dołączyłem metanabol zacząłem puchnąć, ale z gyno i tak był spokój.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
sekator i'm back !
(sorry ze nie na temat

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
NO PROBLEM :)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanon 250

Wiecej