SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino PMP - wasze opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak na chwile obecna wino tego labu? Zakladam nowy temat o winie PMP, bo poznikaly prawie wszystkie, zostal o npp, dece i mecie bodajze, ogolnego topicu brak. Ogolnie to wino bylo jedzone przez wiele osob u mnie jakis czas temu i bylo ok, pytam jak jest na chwile obecna. Oczywiscie pytanie do tych co jedli, a nie tych co napisza ze to gowno nie majac tego nigdy w rekach. Jak porownojecie je do innych jedzonych przez was?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Powiem tak - dostałem to na test jak działa... Działanie jak na dobrym winku ( ludzie mówia ze przytyłem bo mięśnie ładnie pokazały się, ale wchodze na wage i waga taka sam )ale muszę stwierdzić ze balkan lepszy jest .. można inwestować w te wino

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2012-01-10 14:40:47

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2012-01-10 14:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dzieki, wlasnie chodzilo mi o porownanie do innych typowych ug/tudziez balkana czy scantela np.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-01-10 14:51:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
Jakos dziwnie zawsze w tematach PMP i Rotexa jedni a ci sami ludzie sie wypowiadaja , firma wypuscila metke i winko i tak juz zostanie nic wiecej nie wymysla ciekawe kiedy bedzie meta i winko z Rotexa

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak recticel odpowiedzial to wiedzialem od razu ze sie dopyerdoli. Govno w zyciu pewnie bral a wielki znaFca, Unigen si, Pmp, Atomic be.

Ogolnie w przypadku Pmp wystepuje raczej nasilony antypimp, jakby komus nie po drodze bylo ze tan lab zbiera dobre opinie. Wszedzie ze govno itd. Co do Rotexa nie wiem, mialem flakon propa, wbilem i ok. Cypio tez ok, brali u mnie ludzie. Reszty srodkow z tego labu nie znam.

Co do wina to stosuje ogolnie Scantel/Balkan, teraz dostalem to wiec pytam o opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
Gowno w zyciu bralmi wielki znawca Nie denerwowac mnie bo zaraz wstawie fotki od ziomala z Deki z Paprochami i bedzie pozamiatane i hooja zostanie z tego Gold Temu PMP/Rotex

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
dawaj te foty, postraszyc to ja tez moge ze mam ome z paprochami

Zmieniony przez - kapec1986 w dniu 2012-01-11 09:00:12

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Nawet apteczny unigen mial paprochy. Ciemne butle nie pomogly Czemu kazdy pmp rowna z rotexem jak to calkiem co innego.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
Bo PMP i Rotex to ta sama stajnia przeciesz no ale to nie wazne , Paprochy w Unigenia to byl moj temat , Odnosnie Deki PMP znajomymy dostal taka Deke i to od niego zalezy czy wstawi te foty, bo ja mam na towyyj**ane , Paproch Plywa jak ciuuuliii

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pregnyl

Następny temat

hgh gentech

Wiecej