SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino, ryby i mój kolega

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1749

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, hej, hej!
Witam wszystkich na forum i od razu pozwolę sobie podnieść jakże ważki temat:
Wino czerwone a kondycja psychofizyczna.
Otóż, kochani stosowałam już w życiu rózne diety, raz nie jadłam tłuszczu, raz jadłam, hodowałam ketony, montignaki i inne takie. I co? I nic! Jedni mówią że jestem za duża, inni, że za mała. Ci, że za gruba, tamci, że skóra i kości. Chodzę na siłkę regularnie, ale tam babka każe mi jeść ryż, dużo ryżu, no to jem i co - i nic z tego nie wynika. Jakby tego jeszcze było mało to ostatnio mama mojego kolegi powiedziała, że nie dam rady zrobić wina z czarnych winogron, bo jestem za słaba, a tam trzeba wyciskać przez gazę... A przecież widziała mnie raz wyraźnie przez okno i chyba wie, że nie jestem taka znowu słabiutka no nie? No to tak sobie pomyślałam, że zrobię to wino i przejdę teraz na dietę deserową (bo ono podobno strasznie mocne i słodkie wychodzi i jedną lampką można się wstawić - heh, zapraszam wszystkich na degustację w przyszłym roku)
A w ogóle to zaczęłam teraz łowić ryby - bardzo dobry trening podczas jednego rzutu spalam 8 i pół kalorii przy spławiku 2,5 grama i 24 kalorie na grunt.
Ha! No to tyle, czekam tylko na konstruktywne odpowiedzi. Napiszę jeszcze jak mi coś przyjdzie do głowy.

Pozdrawiam serdecznie,
--
Bronisława I.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
heh, nic dodać nic ująć;)

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niemożliwe ze tyle kalori spalasz ja na swoim roweryku treningowym przez minute spalam 5 kalorii a ty tylko sobie zucisz i asz tyle moim zdaniem masz błędne informacje

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie byłam nieco nieścisła. Chodziło mi o rzut razem z zerwaniem przyponu, dwiema minutami pomstowania, tupnięciem nogą i założeniem nowego haczyka. Razem 8 i pół kalorii, no jak w mordę strzelił, ni mniej nie więcej.

Pozdrawiam,
--
Bronisława I.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko w proszku

Następny temat

RUMIEŃCE!!!! POMOCY

WHEY premium