SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko,Deca,Susta,Prop

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545


Jakie opinie ?:)

Stanaz-Genesis
Prop,Susta,Deca-Atpomic


Zmieniony przez - kosiarjo w dniu 2011-10-05 00:27:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
genesis walek

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15892
j/w reszta ok

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
możesz dać bliżej tego genesisa bo po Pl lata ich kilka.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545


nie ma zadnych wałków, wiem od kogo biore i kazdy chwali (:
Fotki nie wrzucone po to by oceniac czy wałek czy nie, iż wiem, że to nie jest wałek botowar jest sprawdzony, nie wiem co tam wam sprzedaja... :)

Zmieniony przez - kosiarjo w dniu 2011-10-05 12:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atomic ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
pytasz jakie opinie wiec masz walek genesis i sie z tym pogodz..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
czlowieku nie wiem od kogo bierzesz koksy i co ci wciskaja na twoim osiedlu czy gdzie ty tam mieszkasz :D
Ja wiem, ze masz orginał i wiem, ze klepie jak ta lala, sam testowalem , i dece z genesisa bo ostatni cykl byl na dece z tej wlasnie firmy jak i wino i wszystko super..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
dugi sledzilem jakis twoj temat jezeli chodzi u suste z atomica, podsumowujac susta sie spisała? i czy deca z tej wlasnie tez firmy dziala jak nalezy ? nie mialem stycznosci nigdy z atomem, raczej omijałem ta firme,.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
genesis nie istnieje i tylko ładnie to wygląda.Działać może działa ale cena przesadzona jak za piwniczny sok.
Nie adekwatna do jakości.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
cena mniejsza niz za suste z AL :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATOMIC i alchemia - prawdziwe ?

Następny temat

Galenika Fake

WHEY premium