SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Wielkość cheat na redukcji

Wysłana -
Witam, wiem że były już tematy o cheat miał ale do końca nie jestem pewna co do ilości a chciałabym coś takiego robić :)
Wiem że to jeden posiłek,ale jaki on może być wielki jeśli będę robiła go co 2-3tyg? Niektórzy jedzą tylko kawałek pizzy a inni pizzę i slodycze więc już nie wiem.
Lepsza opcja taka jaką przectawilam czy 1raz w miesiącu cheat day?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
natalia2121
Witam, wiem że były już tematy o cheat miał ale do końca nie jestem pewna co do ilości a chciałabym coś takiego robić :)
Wiem że to jeden posiłek,ale jaki on może być wielki jeśli będę robiła go co 2-3tyg? Niektórzy jedzą tylko kawałek pizzy a inni pizzę i slodycze więc już nie wiem. Chciałabym dodać że jestem szczupła i nie wiele chce zredukowac
Lepsza opcja taka jaką przectawilam czy 1raz w miesiącu cheat day?
Wysłana -
Wszystkie zalezne od diety i aktualnego stanu sylwetki tj stosunek masy miesniowej do tłuszczowej
Wysłana -
Jedyna korzyść z cheata to ta dla psychiki(u niektórych), więc najlepszym rozwiązaniem będzie skomponowanie jadłospisu w ten sposób, by nie trzeba było tych cheatów robić.
Wysłana -
Zjedz sobie małą pizze i będzie po problemie,niektórzy idą np na hamburgera, ale zdrowego i smacznego mozna też w domu zrobić.
Wysłana -
Do małej to się nie opłaca siadać
Wysłana -
Właśnie jak by była pizza to chętnie zjadłabym ta duza, mala to nie czuje wcale
Wysłana -
No ja nieznam dziewczyn co zjedzą dużą, zależy co u kogo jest duża ja dużą 45cm ledwo wcisnę.
Wysłana -
Jadłam taka jeszcze na początku pierwszej redukcji, jakiś czas temu. Spokojnie taka zjadłam i miałam ochotę na coś słodkiego jeszcze :)
Czyli taka kaloryczność moze być jeśli nie robię co tydzień?
Wysłana -
Jeżeli tak Cię "ssie" gdy już dochodzi do cheata, to pomyślałbym raczej o zweryfikowaniu jadłospisu i jego kaloryczności, nie kaloryczności cheat meala.
Wysłana -
jw albo za duży deficyt albo za długo itp. Zdecydowanie bardziej refeedy polecam
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź