SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielkie nogi (problem)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 798
Witam mam dosc spore nogi i tu jest problem...Sa one dusc duze u samej góry uda a dosc wąskie przy kolanach ...chcialbym aby nogi nie powiekszyly sie u góry lecz przy kolanie ... (tuz nad) bo to troche dziwnie wyglada

Jakim planem treningowym leciec aby to osiagnac ?

dziekiuje z góry za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 798
"To ze nogi sa wieksze u gory uda, a wezsze w kolanach to normalne. Nic z tym nie zrobisz."

Nie prawda ... wiem ze moge poprawic dół nog Bo Góra jest naprawde potezna w porownaniu z dolem.Wyglada to conajmniej nienaturalnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
Ja proponuje to: (ale wszyscy tu krytykują moje treningi)
PRZYSIAD ZE SZTANGĄ NA BARKACH
PRZYSIAD NA HACK-MASZYNIE
PRZYSIAD NA MASZYNIE SMITHA
WYCISKANIE NOGAMI NA SUWNICY SKOŚNEJ
UGINANIE NÓG
PROSTOWANIE NÓG
WSPIĘCIA STÓP NA PALCACH STÓP STOJĄC
SPINANIE ŁYDEK Z OBCIĄŻENIEM SIEDZĄC

Powiedziałem alkoholowi NIE, ale on mnie nie posłuchał!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Mi sie wydaje że bardziej powinieneś skupić się na prostowaniu nóg na maszynie, choć pierwszy raz spotykam się z takim problemem
To tylko moja opinia

Iluminator: Twój trening nie pomoże wogóle w usunięciu problemu, wogóle ten trening jest zły, bo jest w nim za dużo ćwiczeń, nie wiadomo ile serii i powtórzeń nawet robić
I nie pisz że krytykujemy Twoje treningi, bo kto by ich nie napisal, to by został skrytykowany.
Więc poprostu jak piszesz złe plany to sie nie dziw że spotykają się z krytyką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
Iluminator daj ty se już spokój ćwiczenia na nogi to mozna sobie zobaczyć w atlasie a tutaj potrzebny jest konkretny zestaw ćwiczeń mający na celu rozbudować dół czworogłowego

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1497
Witam
Trudno jest pomoc ale to jest w sumie czesty problem. przy kolanie hmm. ja rozbudowalem kolana od rozciagania tzn robilem rozciaganie do szpagatu
bo przy kolanie to tylko sciegna
wiec ja bym poradzil 2 warianty
1. sprobowac rozciagania na efekty troche bedzie trzeba poczekac ale mi poszlo troche
2. wewnetrzna czesc lydki zaczep pod kolanem jest, rozbuduj je : osle wspiecia , wspiecia lydek ale ... nie pamietam jak ustawic stopy :(

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1105
Witam!

Ja mam po częsci podobny problem- grubych nog, szczegolnie ud, probowalam juz metody spalania miśni (3 serie prostowanie nóg do oporu ze zwiększanym obciążeniem 15,20,25 - robiłam w kazdej serii po 100 i nic mogłam dalej, robiłal też przysiady na hak maszynie) ale moje uda są nie do przebicia, po prostu je jeszcze bardziej rozbudowałam, już nie wiem co mam zrobić z nimi. Aerobów robiłam też przez jakiś czas po 1,5 godziny i też nie było oczekiwanych efektów.

Proszę Was o pomoc

pozdrawiam
Ania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1497
Witam
Megastar Ja sie nie znam ale wiem ze zwiekszanie obciazenia [ progress ] jest bardziej na mase tzn na rozbudowanie nog
aeroby tez w sumie nie wiem czy pomoga bo one wyrzeźbia nogi ,a Tobie chyba nie o to chodzi
Wiem ze glodowka powoduje ubytki w tkance tluszczowej jak i miesniowej ale to jest zbyt wyniszczajace organizm
Tutaj jest dobry artykul https://www.sfd.pl/temat62831/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 798
dziekuje wszystkim za odpowiedzi i prosilbym o wiecej ! :)

Hexor ja robie szpagat wykroczny i rozkroczny (obydwa robie ponadszpagat wiec ten wariant odpada)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1497
ale sciegna rozciagniete nie musza byc silne ja sie nie staralem robic szpagatu ale wstac z rozciagniecia np. na deskorolkach probowalem ale nie polecam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
To ze nogi sa wieksze u gory uda, a wezsze w kolanach to normalne. Nic z tym nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
na dolna częśc ud oczywiście hack przysiady i wyciskanie ciężaru na hack maszynie

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenowac??Co robic??Mam kilka pytan!

Następny temat

Ból mięśni karku po treningu.

WHEY premium