SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielkie, brzydkie, coraz bardziej uciążliwe - ROZSTĘPY!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy był juz taki temat ale jeżeli tak to przepraszam... mam wielki problem. Mam prawie 18 lat mój starz na siłowni jest stosunkowo niewielki (w wieku 16 lat ćwiczyłem równe 12 miesięcy później rok przerwy i teraz od kąd mam swoją siłownie ćwicze 7 miesięcy) wcześniej nie pojawiały mi się wogóle rozstępy ale od jakiegoś czasu mam z tym wielki problem. Rozstępy zaczeły pojawiać się po cyklu z Nitrobolonu 2 + 3 x prolongatum 750gram. Od tamtej pory rozstępy systematycznie się powieksząją, największe rozstępy mam na bicepsach od wewnętrznej strony oraz na łączeniu się klatki z bicepsem(okolice pachy),kupiłem krem w aptece którego nazwy nawet nie pamiętam. Zupełnie nie pomógł a nawet przy stosowaniu go rozstępy sie powiększały o wchłanianiu się nawet nie wspomne=/ Rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy powiedział "zrobisz sobie jakąś przerwe w lato albo coś to napewno będą mniejsze" Ostatnio miałem przerwe 14 dni po cyklu HST i nic, cały czas mają krwisto czerwony kolor. Prosze o pomoc, moze jakas rada, jakieś witaminy skuteczne kremy albo coś takiego..z góry dziękuje:) p.s (nie mam dużo kasy na jakieś większe inwestycje, nie zażywam oraz nigdy nie brałem sterydów)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
to jest tak jakby scieranie naskórka. właściwie skóra sie zluszcza ale tego nie widac. stosuje sie piec razy za kazdy razem wiekszajac moc. to jest zabieg takim jakby odkurzaczem;)) gdy ma sie przebarwienia na skorze to znikaja szybko a z rozstepami to pewnie dluzej by bylo. po tych pieciu seriach co 2 tygodnie robi sie przerwe i jak chce sie jeszcze to chuba po miesiacy albo po dwuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Poszukaj przepisu na maść apteczną na formu ale tu kłania się wyszukiwarka.Prawda jest taka że raz powstałe roztępy się już nie wchłonią gdyż jest to tkanka bliznowata o całkowicie innej stukturze niz skóra.Jedyne co to po jakimś czasie mogą troche wyblaknąć.100 % sposobu też nie ma no moze poza kosmetyka laserową chodz też niekoniecznie.Poprostu możesz mieć taką już budowe skóry ze szybko ci się będą robić roztępy możesz stosować masci z mocznikiem przed treningiem i zaraz po kąpieli ale 100% sposobu niestety niema.

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2007-05-15 10:03:22

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5094
Ja ostatnio byłem u pani dermatolog Powiedziała zebym łykał dwa razy dziennie rano i wieczorkiem Omege 7 i jeszcze mi mówiła o jakiejś maści ale zapomniałem nazwy i nie kupiłem
ps Łykam trzeci dzień,jak sie coś poprawi to napisze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Dużo ludzi ćwiczących siłowo ma roztępy nic strasznego, no chyba że duże No ale cóż albo rybki albo akwarium Ja staram się natłuszczać skóre oliwką dla niemowląt po prysznicu i przed treningiem żeby skóra nie była sucha. No i jak narazie nie pojawiły sie nowe. pzdr

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
J/W - kłania się wyszukiwarka. Maść ta kosztuje 10zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=rozstepy 

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
czytałem, że na rozstepy dobry jest własny mocz, obrzydliwe i ochydne ale podobno skuteczne

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
całkowicie ich nie zlikwidujesz, maści je rozjaśnią jedynie i nie będą miały krwistego koloru , opalanie też je rozjaśnia trochę, musisz się do nich przyzwyczaić po prostu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
Tak wlasnie... przyzwyczaj sie do nich bo to raczej normalne u ludzi ktorzy cwiczą Sam mam rozstępy na dole kregoslupa i nic strasznego Chociarz slyszalem tez ze u dzieci w wieku od 13 do 15 lat moga pojawic sie rozstepy wlasnie w tym miejscu od szybkiego wzrostu.... czy to prawda?? Bo mam 15 lat i troszke cwicze i mam wlasnie rozstepy... czy to od cwiczen czy poprostu od wzrstu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
patryk x2 jeśli na plecach na dole pleców to raczej od szybkiego wzrosyu a nie od ćwiczen

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
A to jakos niknie czy tylko wybladnie?? Bo mam je od jakis 2 miesiecy i powoli bledna ale nie zanikaja... jak to jest??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak popedu plciowego od bardzo intensywnego treningu i diety?

Następny temat

Mhmhm??

WHEY premium