SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielki Test białka SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637




W dniu dzisiejszym ruszamy z testami nowych smaków białka SFD wpc plus

20 x https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

TOFFEE COFFEE
CREME BRULEE
SALTED PISTACHIO
CHOCOLATE CARAMEL NOUGAT
CHOCOLATE RASPBERRY
SALTED PEANUT BUTTER
WHITE CHOCOLATE STRAWBERRY
COOKIES BANANA
SALTED CARAMEL
CHERRY WHITE CHOCOLATE


Przewidujemy do testów 15 osób, wybranych wśród forumowiczów SFD, oraz osób z grupy Super Fajne Dziki



!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 18 PLN w koszt wchodzą pudełko, koszty wysyłki paczka (waga ok 1 kg ) .


Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:

1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, proszę również napisać 2-3 zdania o sobie jaki sport trenujemy jak długo, jaka intensywność.

Uwaga: Pkt 1 nie dotyczy osób z grupy.

2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!

Uwaga: Osoby wybrane z grupy Super Fajne Dziki są zobowiązane do założenia konta na forum SFD jeśli takowego nie posiadają, i podania nicka oraz danych do mnie na pw.

3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 05.02.2018. Na zgłoszenia czekamy do 9.02.2018. Wyniki ogłosimy 11-12.02.2018
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na przetestowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
- nazwa suplementu (ile porcji)
- jak została przyrządzona odżywka, szejk, szejk z owocami, serek wiejski, twarogi, desery, wypieki itp. (proszę się nie ograniczać tylko do szejka).
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem. Na stronie sklepu proszę jedynie napisać krótkie podsumowanie ze względu na ograniczoną ilość znaków.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum, i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum. W przypadku osób z gry usunięcie ich z grupy.

Dla osoby która wymyśli najbardziej kreatywny pomysł na wykorzystanie odżywki białkowej i zaprezentuje wykonanie przepisu w dziale kuchnia SFD https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html
Przewidziana jest nagroda niespodzianka.


Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_białka_SFD_WPC_Plus-t1161485.html

W tym temacie jedynie opinie, wszelkie pytania kierować w w/w temacie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-02-06 09:00:25
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4356 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42767
Na wstępie warto odpowiedzieć na pytanie: Czym jest WPC?

Pod tym skrótem kryje się nazwa WHEY PROTEIN CONCENTRATE, co na polski tłumaczy się koncentrat białka serwatkowego. Jest to oczywiście białko pochodzenia zwierzęcego o pełnym składzie aminokwasowym, a źródłem jest pozyskiwania jest mleko.
Skoro już wiemy, że białko WPC robi się z mleka i nie jest to żaden twór chemiczny, to można też dodać, że i sama jego obróbka ma charakter filtracji w wyniku której w uproszczeniu mówiąc odfiltrowuje się z surowca większość węglowodanów i tłuszczy na skutek czego pozostaje wysoko skoncentrowany produkt białkowy.

Odżywka w tej formie nadaje się nie tylko do uzupełnienia diety sportowców, ale także młodzieży, osób starszych, a nawet rekonwalescentów po zabiegach chirurgicznych.

Białka serwatkowe takie jak właśnie WPC, charakteryzują się znakomitym mlecznym smakiem i przyjemną konsystencją.
SFD WPC PROTEIN PLUS posiada wiele wariantów smakowych oraz świetną rozpuszczalność, stąd też niezmiennie pretenduje o status lidera w tejże kategorii. Nadaje się ono nie tylko do przygotowywania szejków, ale także jako dodatek do wielu potraw na słodko.

Istotne jest także aby wspomnieć, iż WPC od SFD można kupić również w wersji bez smakowej, czyli bez dodatków tego typu, a także w wersji przeznaczonej dla osób, które borykają się z nietolerancją laktozy. Ta pierwsza wersja kryje się pod nazwą PURE, a druga LACTOSE FREE.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
- SFD WPC PROTEIN PLUS 50g
- Dodana do kaszy mannej
- Cherry white chocolate
- 10/10 ani jednej grudki
- Co mozna było odczuc od początku to zapach. Zapach gumy balonowej wiśniowej nietypowe, więc fajnie. Nie jestem fanem owocowych białek, więc byłem
sceptycznie nastawiony, a tu miła niespodzianka - pierwszy raz SŁODKA, a nie kwaśna wiśnia ogólna ocena 8.5/10 - tylko dlatego, ze nie jestem fanem Wiśni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Cookies banana 30 gram Z mlekiem , dziś ciężki test bo bez szejkera mleko zimne , pozostało trochę grud ale można wypić wiec nie jest to duży problem , smak fajny ale banana nie poczułem , trochę za słodkie dla mnie , jednak jak ktoś lubi smaki ciastka to myśle ze przypadnie mu do gustu , druga podają pójdzie z woda

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak ktoś umieści przepis w dziale kuchnia sfd, to poproszę tutaj link do przepisu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Druga porsja 40 gram COOKIES BANANA, z woda. Tymrazem smak troche mniej wyczuwalny ale za to mniej słodki - za co plus. Rozpuszczalnosc przy uzycia lyzeczki na tym samym poziomie co z mlekiem, da sie wypic ale nie rozpuszcza sie w calosci.

Smak 5/10 - nie jestem zwolennikiem tych smaków
Rozpuzszczalnośc ( przy czym bez szejkera) - 5/10
działanie - KOPIE POBUDZA szok... - działanie jak to białko he he he


Zmieniony przez - curzon w dniu 2018-02-16 09:21:34

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
- SFD WPC PROTEIN PLUS - 25G
- dodatek do serka wiejskiego
- salted pistachio
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- smak niestety był tylko delikatnie odczuwalny, w porównaniu do niektórych smaków SFD, które testowałem jako dodatek do serka wiejskiego wypadały zdecydowanie lepiej, tutaj była wyczuwalna jedynie delikatna nutka, następnym razem spróbuję w innym zestawieniu tego smaku
- ogólna ocena 6.5/10



- SFD WPC PROTEIN PLUS - 50G
- dodatek do mixu płatków jaglanych/owsianych
- creme brulee
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- tutaj bardzo miłe zaskoczenie, szczerze nawet do końca nie wiedziałem co to jest creme brulee, ale po wyglooglowaniu wyskoczyło mi jakieś ciastko, więc stwierdziłem, że smak zdecydowanie w moim typie i nie zawiodłem się
- ogólna ocena 8.5/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16185
Cookies Banan
Dodane do śniadania
Płatki ryżowe
Mleko 1,5%
Białko 30g
Orzechy laskowe 20g

Smak 4/5 bardzo słodkie, banana poczułem dosyć wyraźnie
Rozpuszczalnosc nie będę oceniał bo wyspałem prosto do miseczki i wymieszalem łyżka, ale i tak nie było tragedii.
Ogólnie oceniam na 4/5 nie jestem fanem białek z dodatkiem smaku owoców ale tutaj się miło zaskoczyłem.





Zmieniony przez - Zezowaty R w dniu 2018-02-16 14:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
- SFD WPC PROTEIN PLUS 50g
- Dodana do kaszy mannej
- Salted Pistachchio
- 10/10
- Nadało kaszy mannej mleczny posmak - co mnie troszkę zdziwiło. Mleczny posmak z nutką orzeszka Ogólnie spoko, bo dla mnie to nowy smak, ale bez szału tak jak przy Wisience dla fanów pistacji - jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16185
Salted Peanut Butter
Shake potreningowy
Smak 2,5/5
Rozpuszczalnosc 5/5
Ogólnie 3/5 jak dla mnie smak mało wyraźny, spodziewałem się czegoś więcej o tym smaku,

Opinia mojej dziewczyny
Cherry White Chocolate
Smak 2/5
Rozpuszczalnosc 5/5
Ogólnie 3/5 smak dosyć chemiczny, delikatna pianka podczas mieszania ale szybko zniknęła :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu WPC Protein Plus - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : jako lekkie drugie śniadanie : 150 g jogurtu naturalnego, pół pomarańczy, garść mieszakni bakaliowej ( daktyle, orzechy ziemne, orzechy nerkowca, rodzynki)
- smak : CREME BRULEE
- rozpuszczalność : trochę musiałam się namieszać bo łyżeczką z dosyć gęstym jogurtem. Zostały delikatne grudki
- ogólne odczucia : delikatny, słodki smak, zaspakaja chęć na słodycze tym bardziej z bakaliami. Myślałam że będę musiała dodawać miodu bo jestem łasuchem i lubię słodycze, ale odżywka białkowa była wystarczająco słodka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Ostatnia porcja cookies banana ok 30-40 g. Weszło po treningu , w szejkerze z woda dobrze się rozpuściło , piana była ale chwilkę i szybko opadła , smak mi nie podszedł i cieszę się ze w sumie już ostatnia porcja tego smaku kwestia gustu wiadomo .

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Protein Plus

Następny temat

Fenix ground zero

WHEY premium