SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielki Test białka SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
- SFD WPC PROTEIN PLUS - 65G
- mix z kaszą manną
- salted pistachio
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- tym razem porcja słonej pistacji powędrowała do kaszy manny, dużo lepsze odczucia niż w wersji z serkiem wiejskim, smakowo ok, no ale jednak też bez szału, niby bardziej wyrazisty niż poprzednim razem, ale porównując do innych smaków w moim odczuciu to nie do końca jest to
- ogólna ocena 7/10



- SFD WPC PROTEIN PLUS - 25G
- dodatek do serka wiejskiego
- toffee cofee
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- kolejny raz delikatnie rozczarowanie, bo sporo osób polecało mi ten smak, chociaż przyczyna może tkwić w czymś innym - smakowo było jak najbardziej ok, tylko kwestia tego, że był on delikatny i słabo wyczuwalny, wydaje mi się, że wpływ na to może mieć żelatyna, jednak zauważyłem, że bez jej dodatku dając sam serek wiejski i wpc smakowo wychodzi lepiej, tylko, że wtedy zjadam taki posiłek w minutę, bo objętościowo jest to jednak słabsza opcja
póki co daje lekko niższą ocenę, natomiast wytestuję jeszcze jako polewa na ryż i słodkie płatki, wtedy będę miał zdecydowanie lepsze odniesienie
- ogólna ocena 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Jeszcze raz dziękuje sklepowi SFD za możliwość przeprowadzenia testów :)


- SFD WPC Protein PLUS - Cookies Banana - 40gr
- Polewa do ryżu i banana na słodko jako potreningowy
- smak 7/10
- 10/10 - Rozpuszczone w ciepłej wodzie więc nie było żadnych problemów
- białko na pewno sprawdziło się jako słodki dodatek do ryżu którego w wersji na słodko jadam rzadko, tym razem weszło gładko :) w zapachu jak i smaku głównie dominują ciastka, banana czuć zdecydowanie mniej
Ogólna ocena 7/10




Zmieniony przez - Ronney88 w dniu 2018-02-18 14:05:06
1

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16179
White Chocolate Strawberry

Smak 5/5
Rozpuszczalność 5/5
Ogólnie Świetny smak, czuć zarówno biała czekoladę jak i truskawkę
Smakuje zarówno po treningu jak i dobra do różnych eksperymentów

http://m.sfd.pl/Sernik-t1162158.html#post-0

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
- SFD WPC PROTEIN PLUS 20g
- Z twarogiem
- Salted Peanut Butter
- 10/10 ani jednej grudki
- Dokladnie tak jak nazwa wskazuje, slone maselko super
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
- SFD WHEY PROTEIN PLUS 20G
- dodana do nalesnikow
- Toffee Coffee
- 10/10
- jestem bardzo zdziwiony bo.. myslalem, ze bedzie jak zawsze przy kawowych bialkach - czyt. bleee , a jednak nie, delikatny posmak, cos w stylu latte bardzo fajne


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2018-02-18 22:20:50
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
SFD WPC PROTEIN PLUS - 50G truskawka-biała czekolada
- dodatek do kaszy jaglanej jako posiłek
- truskawka-biała czekolada, truskawka wyczuwalna subtelnie, przewaga smaku bialek czekolady, co mi odpowiadalo
smak bardzo naturalny, porownywalny do jedzenia bialek czekolady nadziewanej właśnie truskawką
- rozpuszczalność - 9/10
- ogólna ocena 9/10
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
- SFD WHEY PROTEIN PLUS 50g
- dodana do nalesnikow
- Salted Caramel/ White Chocolate Strawberry
- 10/10
- Sa to dwa moje ulubione smaki z SFD. Wczesniej juz testowane, po prostu je uwielbiam, calkowicie zabijaja moje pragnienie na slodkie 11/10, ulubione wpcki Dzis wpadl Salted Caramel, jutro poleci white chocolate strawberry, a pisac kropka w kropke to samo, to szkoda zajmowac posta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu (ile porcji) SFD WPC PROTEIN PLUS 30g
- jak została przyrządzona : szejk między treningami
- smak czekolada - malina
- rozpuszczalność 8/10 - trochę trzeba było się natrząsnąć żeby nie było grudek
- ogólne odczucia : ogólnie smak mnie zawiódł. Bardzo delikatnie wyczuwalna malina i czekolada. Spodziewałam się dużo słodszego i intensywniejszego smaku, niestety delikatny bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Wczoraj wieczorem i dziś rano :
50 gram WPC + mleko + płatki owsiane + rodzynki. Smak TOFFEE COFFE - nie podszedł mi wogóle., ale to nie wina smaku białka.
Jestem kawoszem , pije 2-3 kawy dziennie , ale nie lubie kawy w słodyczach , odzywkach i inne. Kawa to kawa. Zatem ten smak nie jest dla mnie, ale rozpuszczalność bardzo dobra.


Zmieniony przez - curzon w dniu 2018-02-20 08:10:40
1

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
- SFD WPC PROTEIN PLUS - 25G
- dodatek do serka wiejskiego
- toffee cofee
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- kolejny raz porcja tego smaku powędrowała do serka wiejskiego, jednak tym razem bez dodatku żelatyny i przyznam szczerze, ze odczucia smakowe dużo lepsze, smak bardziej wyraźny, dużo intensywniejszy i naprawdę świetnie mi podpasował
- ogólna ocena 8.5/10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Protein Plus

Wiecej