SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka prosba!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos jest w stanie wypisac mi wszystkie albo chociaz duzo stylow walki (nie znam sie na tym, ale potrzebooje), chodzi mi o to, np.:
1.BJJ
2.Krav maga
...
10.Kickboxing
itp...
Najlepiej jakby sie tez znalazla mala wzmianka o tym skad ten styl sie wywodzi itp. takie podstawowe informacje....

NAGRADZAM SOGAMI!!!

"CZŁONEK GANGU OSOBISTYCH OCHRONIARZY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

(...)Luca Brassi wykazywał także bezlitosne okrucieństwo, którego brak był jedynym minusem Dona Corleone jako zwycięzcy (...)

BRASSI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boro66 u mnie w szkole teraz bylo a chodzic bede na Start. Jak chcesz cos wiecej wiedziec to zapraszam na priva.
PZDR

"CZŁONEK GANGU OSOBISTYCH OCHRONIARZY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

(...)Luca Brassi wykazywał także bezlitosne okrucieństwo, którego brak był jedynym minusem Dona Corleone jako zwycięzcy (...)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Judo, karate, aikido, jj, bjj, Taj box, kick box, box, Sambo, Zapasy, Kungfu, Taekwondo, ufc

Jeżeli, moja wypowiedz w poście, jest tym czego oczekiwałeś, lub poprostu podoba Ci się, to nie zapomnij o SOGu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Soga dostaniesz napewno, ale moglbys mi powiedziec czy to jest wszystko? czy czegos nie brakooje? jak mozesz rozwin skroty np. BJJ- Brazilijskie jj itp.....
z gory dzieki
a sog leci....

"CZŁONEK GANGU OSOBISTYCH OCHRONIARZY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

(...)Luca Brassi wykazywał także bezlitosne okrucieństwo, którego brak był jedynym minusem Dona Corleone jako zwycięzcy (...)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więcej stylów nie pamiętam, za wszystkie.......hehe

To są te które pamiętam, poczekaj na wypwoiedz innych, jj - jiu jitsu, bjj - brazylijskie jiu jitsu a UFC to walki bez zasad (chyba, czy jakos tak)

Jeżeli, moja wypowiedz w poście, jest tym czego oczekiwałeś, lub poprostu podoba Ci się, to nie zapomnij o SOGu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
bjj,jj, zapasy, judo,Luta Livre, boks thai-boks, kickboxing, taekwondo, sumo, shootfighting, kung fu, karate, nin jutsu, aikido, kendo, iajutsu, kenjutsu, kyudo, estokada, kalaki
sa to "podstawowe" style
niektore style takie jak karate czy kung fu maja rozne odgalezenia

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20751
UFC nie jest stylem tylko rodzajem zawodów(z tego co wiem)
Judo, bjj, Zapasy, Sambo-to style chwytane(w bjj i sambo są uderzenia ale w małym stopniu)
Taj box, kick box, box, Taekwondo uderzane-style
karate
, Kungfu, -takie dziwne twory i uderzają i chwytają, jest ich dużo odmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"karate, Kungfu, -takie dziwne twory i uderzają i chwytają, jest ich dużo odmian"

Karate nie ma nic wspólnego z chwytaniem, chyba tylko zeby przywalic z kolana!!!

Jeżeli, moja wypowiedz w poście, jest tym czego oczekiwałeś, lub poprostu podoba Ci się, to nie zapomnij o SOGu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20751
Ale jakieś elemęty parterowe chyba są? Troche niejasno się wyraziłem sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak w innych odmianach karate, ale Kuokushin i Oyama nie ma

Jeżeli, moja wypowiedz w poście, jest tym czego oczekiwałeś, lub poprostu podoba Ci się, to nie zapomnij o SOGu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Aikido: Aikikai, Shinshin Toitsu, Kobayashi, Tomiki, Yoshinkan, Shudokan, Nishio, Daito Ryu
Karate: Ryu Te, Shotokan, Fudokan, Kyokushin, Oyama, Ashihara, Budo Kai Kan, Shidokan, Seidokaikan, Daito Juku
Boks: angielski, Savate (francuski), Muay Thai (tajski),
Kodokan Judo, Kosen Judo
Zapasy: klasyczne, wolne, catch, Kirkpinar (Yagli Güres, tureckie), Sambo, Pankration, Shuai Chiao (chińskie), Backhold (szkockie), Ranggeln (austriackie), Glima (islandzkie), Kuresz, Laamb (senegalskie), Ssirum (koreańskie), Schwingen (szwajcarskie), Cornish (kornwalijskie)
Brazylijskie Jiu-Jitsu, Luta Livre, Shootwrestling, Shootfighting
Ju-Jutsu: Hakkoryu,Danzan-Ryu,Shindenkan Budo Hakkoryu, Kokushiryu, Aiki Ju-jutsu
Jeet Kune Do
Kali, Escrima, Doce Pares
Kalaripayat
Hwa Rand Do, Tea Kwon Do, Hap Ki Do,
Tukong Moosul,
Kuk Sool Won,
Silat,
Capoeira
Kung-Fu/Wu-Shu: najlepiej przeczytac posty Dachenga w dziale o Tradycyjnych SzW
Kendo, Iaido, KyuDo
Nihon Taijitsu

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20751
ModyKatowi-dzięki za poprawienie mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konfrontacja stylów tradycyjnych

Następny temat

Problem z rozciąganiem

WHEY premium