SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Wiek a walka ----strach----

Wysłana -
Witam mam na imie Michał chciałbym zapytać was czy wiek jest wazny w walce lub sparing NP:
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Im młodszy tym głupszy :) takie moje zdanie. Starszy potrafi poważniej podejśc do treningu i sparingu. Z wiekiem sie łapie doświadczenie na treningach. Chociaż widziałem kilka odstępstw
Wysłana -
A ile masz lat ??
Wysłana -
z moich doswiadczen wynika, ze:

- mlodszy wiek sprzyja refleksowi i szybkosci

- starszy wiek to przede wszystkim doswiadczenie
Wysłana -
mam 16 lat i trenuje w starszej gropie z osobami po 20 lat. (Z zadnym z nich niemam szans ale ucze sie)
Wysłana -
Najważniejsze są umiejętności, waga i psychika wiek jest na dalszym planie

Pozdro
Wysłana -
Nawet lepiej jak trenujesz/sparujesz z kims lepszym, silniejszym i dodatkowo na tyle kumatym ze nie chce cie za***ac tylko czegos nauczyc.
Wysłana -
Wedlug mnie jestes w luxusowej sytuacji. Jestes najmłodzy w grupie, masz najwiecej czasu na nauke. Technike w tym wieku łapie sie szybko i łatwo. Bedziesz sparował z doroslymi chłopakami duzo starszymy od ciebie, moze i nie masz z nimi szans ale napewno nie pojdziesz "na strzała". a walcząc z takimi kolesiami bedziesz zaprawiony w boju, napewno nie będą ładować cie ile wlezie bo bedzie im glupio kasować 16 latka przy wszystkich Sparuj z nimi ile wlezie, morda nie szklanka, po takiej szkole przetrwania twoi przeciwnicy niech sie mają na bacznosci
Wysłana -
Jeżeli trenujesz ze starszymi to tylko lepiej dla ciebie ponieważ ci starsi ćwiczą już dłużej od ciebie i jak sam piszesz są lepsi od ciebie czyli ty "gonisz" ich w tym sensie że doskonalisz swoje umiejętności szybciej niż twoi rówieśnicy.

Pozdro
Wysłana -
pomysl sobie tak ze jezeli teraz dajesz z nimi rade lepiej czy gorzej ale dajesz to co bedziesz robic z 20latkami jak sam bedziesz mial 20lat (oczywiscie jezeli bedziesz ciagle trenowal-czego ci zycze)
Wysłana -
w takiej sytuacji masz świetnie , bo możesz się uczyć od tych starszych. Będziesz miał motywacje do lepszego treningu, po to aby dorównać im. A jeśli na sparingu nie będa patrzyć żeby tylko Ci wlac(w co wątpie), to sami Ci jeszcze pomoga, powiedza co poprawic. Po takim treningu będziesz miał same plusy w "codziennym życiu"
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź