SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiek 18 lat, staż 6 miesiecy, prosze o porady

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
Witam ponownie : )

Tak jak już wspomniałem bedzie 6 miesiąc jak ćwicze na siłowni regularnie.
Prosze o porady jak ćwiczyć ręce żeby były bardziej kształtne,ręka wygląda na gruba/płaska dlaczego tak,nie ma wykształconego tricepsu???
Prosze tez o porady która partie miesni musze cwiczyc najintensywnej.

Wymiary:
Wzrost: 183 cm
Waga: 84 kg
klatka: 107.5 cm
pas: 88/89 cm
biceps: 37.5 cm
Wiek: 18

a tu fotki:
















post by jasquer

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
malo masy, sylwetka sportowa a przyczyn slabego tricepsu szukaj w zle dobrabym treningu badz rzadkimi jego modyfikacjami

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9469
Dużo pracy przed tobą ćwiczyć to musisz wszystkie partie a w szczególności brzuch

misza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
słabiutko ale generalnie ladna sylwetka genetycznie , jak popracujesz i nabijesz masy to moze byc dosc ciekawie , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
Po pierwszeto pocwicz pozowanie bo troche smiesznie wygladasz, a sylwetka nic porazajacego, chudo i male miesnie wiec puki co wszystko mniejwiecej symetrycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Wyglada spoko ale fotki z tylu hehehehe, wina pozowania.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Wszystkie. Nie licz na inne odpowiedzi przy takim stazu :) no chyba, ze bys zasadzil Synthol %)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Sylwetka sportowa. Pamietaj o wykonywaniu dokładnie ćwiczenia. Dookładność i nie wykonywanie oszukanych seri poprawia ci ręce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
triceps

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Pocwicz jeszcze i wklej foty za kilka miechow (albo lat)

P.S. Masz te same dzwi co ja w pokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Rodic-skoro macie takie same drzwi to juz jest pretekst zeby dostal soga od ciebie
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos aktualnego ;-)

Następny temat

OCENIAC CHLOPAKI staz 1.5 roku z przerwami

WHEY premium