SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Widoczność zdjęć w wątku

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
Witam :) Mam pytanie - w starym temacie moje zdjęcia widoczne są tylko dla zalogowanych, natomiast w wątku, który prowadzę obecnie, zdjęcia widoczne są dla wszystkich - dla tych niezalogowanych też. Czy ja nie widzę czegoś w ustawieniach? Jest możliwość, żeby te zdjęcia widoczne były tylko dla zalogowanych użytkowników?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Witam, ale o jaki temat chodzi i dział?
Nie można sobie ustawić widoczności zdjęć od strony konta na forum w danym wątku, są tylko niektóre działy gdzie widoczność fotek jest zablokowana dla niezarejestrowanych osób - tak mi się wydaje, było kiedyś z Ladies (według mnie jest to zupełnie niepotrzebne)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-06 22:07:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
https://www.sfd.pl/Redukcja,_nie_redukcja_Oto_jest_pytanie-t1116265.html
Dokładnie ten temat - zdjęcia są widoczne także bez zalogowania, a kiedy wrzucałam zdjęcia w tym samym dziale jakiś rok temu (inny temat), zdjęcia są zablokowane dla niezalogowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Nigdy na forum nie było blokowania zdjęć dla osób niezalogowanych, w końcu to publiczne miejsce. W pewnym momencie coś takiego miało miejsce właśnie w dziale LADIES, nie wiem kiedy dokładnie zostało to wprowadzone (i tak naprawdę po co) , dopytam się w dziale IT jak to działa w chwili obecnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
Ok, dzięki za odpowiedź, teraz wszystko jasne :) prawdopodobnie wtedy na taki właśnie moment trafiłam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Ponownie jednak wrócą te fotki tylko dla zalogowanych - taką dostałem informację, tak było długi czas , a ostatni brak tej opcji to po prostu małe niedopatrzenie przy innych poprawkach na forum
...
Napisał(a)
Usunięty przez PaWEL-H za pkt 1 regulaminu
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skasowanie tematu

Następny temat

Prosba o skasowanie

WHEY premium