SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Widoczność tematów

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Dlaczego nie widzę działu FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO w liście obserwowanych mam dodany ten wątek do obserwowanych a nie dostaję informacji o nowych postach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Ale jak nie widzisz działu? Proszę o printscreen strony głównej SFD na kategorii 'społeczność sfd' - tam gdzie jest m.in dzial CF

Tutaj bezpośredni link do działu - https://www.sfd.pl/FitRage,_CROSSFIT_i_Dieta_PALEO-f432.html , działa?

Odnośnie obserwacji - jeżeli mowa o konkretnym wątku /temacie, niestety często system powiadomień o nowych odpowiedziach nie działa do końca poprawnie. To już odwieczny problem forum, nad którego poprawą ciągle praciuje dział IT... Jeżeli interesuje Ciebie jakiś konkretny temat , wejdź w niego i na dole pod ostatnim postem kliknij 'powiadom mnie , jestli ktos odpowie na ten artykuł' - a jezeli masz to włączone to kliknij ponownie 2x razy i powiadomienia powinny wrócić

Jeżeli chodzi o nowe tematy w dziale CF - ja korzystam z tej opcji w prawie kazdym dziale na forum i działa ona bez zarzutu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Na telefonie nie pojawia się ikona działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
sprawdziłem na wersji mobilnej m.sfd.pl i pełnej na telefonie - w obu przypadkach jest widoczny dział i logo dzialu na pełnej wersji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94153 Napisanych postów 364000 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667779
ja na fonie też mam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
Spróbuj wyczyścić lub zmienić przeglądarkę, u mnie także dział jest widoczny na mobilnej i zwykłej.






Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-09-14 13:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Wszystko wyjaśnione, przeglądarka miała uruchomione jakieś dodatkowe blokady i nie ładowało obrazków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test zdjęcia

Następny temat

anubis84 i jego wybiórcza interpretacja regulaminu

WHEY premium