SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więzadła krzyżowe - Objawy naderwania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
Witam,
W wielu tematach pojawiał sie problem naderwań/zerwań wiezadel krzyzowych w kolanach, ale zazwyczaj pisaliście juz o tym po zrobieniu badan gdy to z nich wywnikalo ze to wiazadla ulegly kontuzji.
Chcialem sie zapytac jakie objawy towarzysza takim naderwaniom w okresie do kilku dni po urazie, czy wystepuje opuchlizna (w jakim miejscu i czy duza), jak silne bole, jak bardzo ograniczona jest ruchowosc w kolanie itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
Wyszystko zależy o jakie naderwanie chodzi. W. Krzyżowe przednie, tylne. boczne. Przy bocznym na pewno pojawia sie opuchalizna. Do tego objawem moze byc mniejsza stabilność kolana (takie zjawisko uciekania). Zreszta wydaje mi sie ze jesli bys naderwał to więzadło to byś o tym wiedział :).

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
No wlasnie nie wiem, bylem u lekarza od rehabilitacji, zrobil mi testy wiazadel i wlasnie na tescie szufladkowym wyszlo ze cos jest nie tak, narazie nie robilem rezonansu tylko chodze na terapulsy i magnetronic, i dobiero potem zobaczy jaka bedzie reakcja na te zabiegi i bedzie w stanie wiecej powiedziec i jak bedzie trzeba skierowac na przeswietlenie. Wiec na ta chwile niewiele wiem a pomyslalem ze sa jakies typowe objawy przy zerwaniu wiazadel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dosc dziwny/glupi i uciazliwy problem

Następny temat

WITAMINA B5... POZYTYWY I NEGATYWY --- WITAMINA B5 A TRĄDZIK

Wiecej