SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więc tak... - chcę mieć 6ściopack i w ogóle :P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Alternatywna droga.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Hmmm....

Kupilem se laweczke skosno-prostą (taka ze se mozna zmieniac). i do tego sztanga. i co i jak bym musial robic, zeby miec szeciopack, miec kondycje i fajna klate i w ogole miesnie :/ ?

Moje dane czy jak to tam :P :

14 lat
wzrost ok. 155
waga ok.46kg
przedtem nie cwiczylem (oprocz hst <chyba 13 dni> i bawilem sie tez hantelkami)

raczej diety nie wvhodza w rachube bo nie mam jak, jem tylko to co "mama ugotuje :P"


czekam na odpowiedzi z gory dzieki i pzdro

Początkujący :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
Trochę młody jesteś jak trening z obciążeniami, jeśli jednak jesteś uparty to poczytaj sobie o zasadach rozpisywania treningu dla młodych osób /dział trening/.
Poczytaj np. o ogólnorozwojówce wg Baszanowskiego.

Dieta to nie jest trudna sprawa, Jeśli chcesz przyrostów masy mięśniowej to bez większej ilości jedzenia niż zazwyczaj nic nie zbudujesz. To nie są czary-mary, ze od treningu się rośnie - rośnie się od jedzenia odpoczynku i treningu.

Nikt ci nie karze nie jeść jedzenia robionego przez mamę. Zjesz w przerwach pomiędzy posikami coś porądnego - odrzywczego i też będzie ok.

Ale najpierw:
POCZYTAJ LINKI KTÓRE DOTYCZĄ ODRZYWIANIA, REGENERACJI I TRENINGU ADEKWATNEGO DO TWOJEGO WIEKU /działy: Odzrywianie, Regeneracja, Trening/!!

Pozdrawiam i życze owocnej nauki a potem przyrostów.

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Czyli mam wpychać w siebie żarcie nawet jak mi sie juz chce zygac ? tylko co mam jesc ? bo chyba nie obojetnie :/
do tego jakis basen lyzwy bieganie itp. i jeszcze na brzuch robic a6w czy starczy brzuszki dziennie ? bo w sumie to jak robic a6w na ławeczce :/ ? no i tez podnosic sztange i to by starczylo tak?

pozdro

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
POCZYTAJ LINKI KTÓRE DOTYCZĄ ODRZYWIANIA, REGENERACJI I TRENINGU ADEKWATNEGO DO TWOJEGO WIEKU /działy: Odzrywianie, Regeneracja, Trening/!!

Machać mozesz równie dobrze szuflą z węglem, ale jaki tego efekt będzie...
To co jest powyżej to minimum wiedzy którą na początek powinieneś przyswoić. Jak będziesz miał już zarys tego co chcesz robić to napisz, a wtedy ktoś ci powie co jest źle a co dobrze.


Pozdrawiam i życze owocnej nauki a potem przyrostów.

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudniecie

Następny temat

Jak mam postępować????HELP!!!

WHEY premium