SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wiązadła - do kogo się zgłosić

Wysłana -
Witam! Od 2 miesięcy boli mnie kolano, ból odczowam przy maksymalnym zgieciu kiedy np kucam na 1 nodze czasem tez przy przeproscie. Rodzinny powiedzial ze to najprawdopodobniej cos z wiazadlem ze naciagnalem.. czy fizjoterapeuta pomoze na dolegliwosci z wiazadlami?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak moze pomóc, ale dobrze by było też kolano prześwietlić i zobaczyć co jest w środku nie tak.
Wysłana -
Po tym co opisujesz to raczej nie wygląda to na problem z więzadłami , rodzinny nie dał skierowania do specjalisty ?
Wysłana -
Powiedział że należało by się udać do ortopedy na usg bo chodzi o tkanki miękkie żeby zobaczyć ich stan, podobno taki lekarz jest co 2 tygodnie w przychodni ale z tego co wiem to za to się płaci.. kiedyś nieodpłatnie na wizytę u ortopedy czekałem pół roku. Dlatego mam dylemat czy lepiej zapłacić za wizytę u fizjo czy ortopedę
Wysłana -
Obecnie przepisał mi maść traumon, mam też maść końską rozgrzewającą, myślałem żeby smarować sobie nią te kolano np przed wysiłkiem czy coś
Wysłana -
Jasiu22
Powiedział że należało by się udać do ortopedy na usg bo chodzi o tkanki miękkie żeby zobaczyć ich stan, podobno taki lekarz jest co 2 tygodnie w przychodni ale z tego co wiem to za to się płaci.. kiedyś nieodpłatnie na wizytę u ortopedy czekałem pół roku. Dlatego mam dylemat czy lepiej zapłacić za wizytę u fizjo czy ortopedę

powiedział że wg niego problem dotyczy którego więzadła ? to było na skutek urazu ? nic , cokolwiek nie badał Ciebie ?
Wysłana -
Podotykał czy odczówam ból. Bolu nie odczowalem, nie powiedzial jednoznacznie tylko ze mysli ze z wiazadlem problem ze mozliwe ze naciagniete skrecone stluczone czy cos I ze cos tam sie musialo zadziac.. wiedza ogolnie nie blyszcza ci lekarze, przepisal masc I powiedzial ze jak za tydzien dwa nie przejdzie to do ortopedy.

Bol odczowam od okolo 2 miesiecy bylo to przy kopnieciu pilki wewnetrzna czescia byc moze sie skrecila.. po uderzeniu poczulem bol, z poczatku odczowalem go po obydwu stronach takze przy dotknieciu, po jakis 2 tygodniach bylo dobrze a jedyny moment kiedy odczowam bol to kopniecie pilki wewnetrzna czescia stopy lub maksymalne zgiecie kolana kiedy robie przysiad
Wysłana -
Rodziny w tych kwestiach nie ma zbyt dużej wiedzy ale on też tego nie ma diagnozować tylko kierować dalej, powinieneś skonsultować się z ortopedą
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź