SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Większe LH i FsH = WIĘKSZY TESC?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 248
Witam, ponowiłem swoje badania i mam pytanie czy zwiększenie lh i fsh np po przez podanie clomidu zwiększy mi teścia w moim przypadku, ponizej wyniki

LH 2.8 NORMY: 1.1-8
FSH 2.1 NORMY: 1.7-12
TESTOSTERON 650 ng/dl NORMA 47-980

We wtorek mam wizytę u endo, o co warto zapytać? Bardzo nisko te ganotropiny, wkurza mnie to że nie mam w ogole zarostu i to mi daje do myślenia cały czas. Klata zero, 22 lata here. Siłowo cały czas progres, więc płakać nie będę gdy po prostu już tak będzie, ale jeśli można coś poprawić to trzeba działać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak w wieku 22 lat wlosow brak to jiz raczej Ci nie urosna. testa masz na bardzo dobrym poziomie i bron Cie panie boze lapac sie za clomid i to keszcze na wlasna reke. co uslyszysz od endo? ze wszystko hula jak nalezy i taki Twoj urok.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie wynik teścia dobry i przez takie ingerowanie możesz sobie to tylko popsuć, zarost niekoniecznie jest z tym związany w tym wieku może to jeszcze przeszkadzać z czasem natomiast zaczniesz i zauważać plusy z takiego stanu rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból szyji,karku

Następny temat

JAK NAMÓWIĆ ALKOHOLIKA NA PODJĘCIE LECZENIA

WHEY premium