SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej Activlabu - czyli jesteśmy w sieciach samoobsługowych!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 60373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Kupiłem sobie dziś w Tesco na próbę dwie saszetki ISO ACTIVE. Jedną o smaku pomarańczowym drugą o smaku grejpfrutowym. A tak nawiasem to w Tesco Lublin bardzo szybko schodzi smak pomarańczowy ISO ACTIVE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
czy w Rossmanie dostanę Tribuactiv B6 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Niestety, ale nie.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Witam serdecznie.
Niedawno zakupiłem w sieci TESCO preparat STEROLEX w kapsułkach. Szukałem w necie info na temat oraz opinii, niestety z marnym skutkiem. Otóz mam takie zapytanie, dopiero co zaczynam przygodę z ćwiczeniami poza tym mam niedoczynność tarczycy. Jak to w ogóle działa i czy ewentualnie są jakieś skutki uboczne. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zapraszamy w tym tygodniu do Lidla

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Oto i uchwycona podczas pobytu we Wro "nasza półka" w Tesco w Magnolii

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

body detox wycofany?

Następny temat

Creapure

WHEY premium