SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiązadła - do kogo się zgłosić

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Od 2 miesięcy boli mnie kolano, ból odczowam przy maksymalnym zgieciu kiedy np kucam na 1 nodze czasem tez przy przeproscie. Rodzinny powiedzial ze to najprawdopodobniej cos z wiazadlem ze naciagnalem.. czy fizjoterapeuta pomoze na dolegliwosci z wiazadlami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tak moze pomóc, ale dobrze by było też kolano prześwietlić i zobaczyć co jest w środku nie tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po tym co opisujesz to raczej nie wygląda to na problem z więzadłami , rodzinny nie dał skierowania do specjalisty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Powiedział że należało by się udać do ortopedy na usg bo chodzi o tkanki miękkie żeby zobaczyć ich stan, podobno taki lekarz jest co 2 tygodnie w przychodni ale z tego co wiem to za to się płaci.. kiedyś nieodpłatnie na wizytę u ortopedy czekałem pół roku. Dlatego mam dylemat czy lepiej zapłacić za wizytę u fizjo czy ortopedę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Obecnie przepisał mi maść traumon, mam też maść końską rozgrzewającą, myślałem żeby smarować sobie nią te kolano np przed wysiłkiem czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jasiu22
Powiedział że należało by się udać do ortopedy na usg bo chodzi o tkanki miękkie żeby zobaczyć ich stan, podobno taki lekarz jest co 2 tygodnie w przychodni ale z tego co wiem to za to się płaci.. kiedyś nieodpłatnie na wizytę u ortopedy czekałem pół roku. Dlatego mam dylemat czy lepiej zapłacić za wizytę u fizjo czy ortopedę


powiedział że wg niego problem dotyczy którego więzadła ? to było na skutek urazu ? nic , cokolwiek nie badał Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Podotykał czy odczówam ból. Bolu nie odczowalem, nie powiedzial jednoznacznie tylko ze mysli ze z wiazadlem problem ze mozliwe ze naciagniete skrecone stluczone czy cos I ze cos tam sie musialo zadziac.. wiedza ogolnie nie blyszcza ci lekarze, przepisal masc I powiedzial ze jak za tydzien dwa nie przejdzie to do ortopedy.

Bol odczowam od okolo 2 miesiecy bylo to przy kopnieciu pilki wewnetrzna czescia byc moze sie skrecila.. po uderzeniu poczulem bol, z poczatku odczowalem go po obydwu stronach takze przy dotknieciu, po jakis 2 tygodniach bylo dobrze a jedyny moment kiedy odczowam bol to kopniecie pilki wewnetrzna czescia stopy lub maksymalne zgiecie kolana kiedy robie przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rodziny w tych kwestiach nie ma zbyt dużej wiedzy ale on też tego nie ma diagnozować tylko kierować dalej, powinieneś skonsultować się z ortopedą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie Libido

Wiecej