SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

White Flood, a nadciśnienie.

Wysłana -
Witam.
Od 4 treningów biorę White Flood'a. Pierwsza i druga porcja nie przyniosła mi jakiś super specjalnych efektów. Trzecia jakby trochę lepiej... Dziś wziąłem 4 porcję i 10 minut po niej zaczęło mi się robić gorąco... Miałem jakby zimne poty, czułem takie buzowanie w głowie. Po pół godziny poszedłem na trening. Zrobiłem go do połowy, bo zaczęła mnie boleć głowa i robiło mi się słabo. Po prawie 3 godzinach zmierzyłem sobie ciśnienie. Masakra! 140/104.
Czy możliwe, że White Flood tak podniósł mi ciśnienie? Poprzednie 3 porcje przyjąłem bez problemów. Do tej pory mnie boli trochę głowa, jestem otumaniony i jest mi gorąco.
Może ten suplement nie jest dla mnie?
Proszę o opinie, bo zaczynam się martwić o zdrowie.
Dodam jeszcze, że mój tata choruje na nadciśnienie.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Waga: 84

Wzrost: 179

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Kreatyna

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: sucho

ilość dni wolnych od kreatyny: 120

przewidziane finanse na cykl: ---

uwagi i sugestie: Chyba mam nadciśnienie

Staż treningowy: Około 2 lata
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeśli jednorazowo to nie ma co się przejmować jeśli się objawy powtórzą to najlepiej odstawić.
Wysłana -
Dokladnie j.w

stymulanty niektorzy zle znosza
i cisnienie moga podnosic
Wysłana -
nie mogą a podnoszą tak samo jak i przyśpieszają puls przecież to są pobudzace , stymulanty itp substancje które pompuja mieśnie krwią i powoduja "wychodzenie" zył to jak maja nie podnosic cisniesnia? jednak nie jest to dlugotrwaly efekt
Wysłana -
niestety WF ma sporo kofeiny, stad raczej moze zaszkodzic.
Wysłana -
donwaz1899 - arginina przyczynia się do efektu tzw. pompy mięśniowej - a ciśnienie może obniżać to tak na marginesie
Wysłana -
Więc jeśli się to powtórzy, będę musiał odstawić ten specyfik. Kurde!
Dziś nie mam treningu i właśnie sobie zmierzyłem ciśnienie. Mam 131/87 więc jest spoko.
Jutro kolejny trening i kolejna porcja WF - zobaczymy.

Zmieniony przez - emaks03 w dniu 2011-10-04 14:27:00
Wysłana -
Możesz spróbować brać np 3/4 porcji itp.
Wysłana -
lub sprzedac, WF cieszy sie dobra opinia, duzo nie stracisz.
Wysłana -
taki skok ciśnieniowy nie jest aż tak dużym skokiem, chociaż dolne ciśnienie faktycznie za wysokie, pobudzacze nie są wskazane dla wszystkich, zmierz przed i po wzięciu.
Wysłana -
Dziś mam trening. Tak jak kolega wyżej napisał zmierze przed i po spożyciu WF. Napisze co i jak. Póki co to przed chwilą miałem 135/83 więc jest dobrze.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź