SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey Protein Concentrate 80%

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
Sluchajcie wiem ze moze to troszke nie do tego dzialu ale mam prosbe do adminow-nie usuwajcie tego posta!(moze sie to wam oplacic-a o tym zaraz;))
Otoz:
udalo mi sie dojsc do superrrr taniego zrodla "Whey Protein Concentrate 80", czyli koncentratu o zawartosci 80g bialka na 100g produktu(8g laktozy);) i chcialbym sie tym bialeczkiem podzielic...no ale przy okazji za trud wlozony w zdobycie go, troszke(i nie wiecej;)) zarobic;) jednak jest to bialko ktorego nikt nie oferuje i dlatego chcialbym sprawdzic jego prawdziwa zawartosc na bialko i ew inne skladniki-typu bcaa. Mam wiec do Was pytanie gdzie mozna i za ile (to wazne) sprawdzic sklad takiego produktu(chodzi o w-we i okolice). I jeszcze jedno-gdzie mozna i za mniej wiecej za ile jakiejs dobre opakowania na takie bialeczko-najlepiej jakies opakowanie typu extensor-torby choc pudelka tez moglby by byc byle nie za drogie....wiem ze podkopuje tutaj innych sprzedawcow i ze sam mogflbym to zrobic...jednak obiecuje iz kazdy kto mi podpowie w jakis interesujacym mnie aspekcie nie pozaluje tego (1kg bialka na pewno dostanie:):):)-od razu przetestuje i powie o nim na forum)-oczywiscie jesli okaze sie ze bialko jest rzeczywiscie tak dobre jak reklamuje ta firma. Co do adminow.... admin tego dzialu dostanie probke-1kg bialeczka w celu przetestowania i wypowiedzenia sie na forum...
no i przewidywana cena: 30zl/kg+opakowanie+wysylka przy zakupie 5+kg 25zl/kg+opakowanie+wysylka czyli cena w okolicach ovopolu tyle ze inne bialeczko wiec pozbawione nieprzyjemnych efektow ubocznych;)
smak naturalny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 609
Coś mi się wydaje że chcesz Ostrowię rozsypywać bo oni exportują swój towar do Włoch, no i ta cena z kosmosu, hahahahaha

I am a good girl:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm

Na co Ci pudełka jak możesz do worków pakować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
heh moge ale tez te worki musza byc specjalne....przeciez nie wsadze tego do reklamowy!;)
wiesz gdzie dostac takie worki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi Ci o worki takie co np pakują do nich zioło itp?Z takimi zaciskami,próżniowe?Tyle że większe.

To w sklepie napewno jakimś wiekszym,hipermarket czy coś w tym stylu,w Warszawie to tam masz mase możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
heh nie no co tyyyyyy....takie to odpada:(
brales kiedys bialeczko lacmy?to jest w takiej torbie-folii i czegos takiego potrzebuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
foty by sie przydaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
masz to samo bialko: https://www.sfd.pl/temat172657/strona1/  ???

jak cos to ja prosze o probeczke

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
glod cos takliego tyle ze taniej;) probka dla Ciebie bedzie ale zanim je zamowie to pomozcie mi;) gdzie mozna zrobic badanie na zawartosc bialka w tym bialku i ile to kosztuje-NIE CHCE SPRZEDAWAC LUDZIOM SHITU!!!!!!!!!!!! chce ludziom sprzedawac taniutkie ale dobre i SPRAWDZONE bialeczko:) no i glod wiesz moze gdzie mozna kupic opakowania tego typu co stosuje lacma?no bo nie za bardzo mam w co to wpakowac:(

zdjecia beda na pewno ale dopiero gdy zaczne to sprzedawac-tzn jak znajde torby i sprawdze sklad:)

dzieki za wszelkie podpowiedzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
no fajnie by bylo jakbys to przebadal ale to koszta sa.. podrzuc mi probke to moze za darmo uda mi sie to zrobic bo mam znajomego co pracuje w laboratorium.. jakbys chcial na wlasna reke to jest to koszt chyba z 1-2tys.. watpie, zebys mial na to kase.. a bez wiarygodnosci to klientow nie bedziesz mial.. jak chcesz to odezwij sie na priva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
flep i co z tym bialkiem ??? czy to to samo co ma newzero ????? i duzo taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
nie wiem czy on ma to samo bialko:( wiem na pewno ze moje bedzie tansze i SPRAWDZONE-i dopoki tego nie zrobie doputy nie zaczne go sprzedawac!:(
to jest sprawa niestety kolo miesiaca:(
nie wiece gdzie mozna kupic torby takie jak ma lacma?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Router ADSL Jaht 4 portowy ze switchem (fajna sprawa jak ktoś dzieli łącze np neo)

Następny temat

Metal Gear Solid 2: Substance DVD na PC

WHEY premium