SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey Protein 80 Plus- miarka

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Witam. Mam pytanie. Zakupiłem białeczko z Activlab Whey Protein 80 Plus. Wewnątrz opakowanie znajduje się miarka. Na opakowaniu jest zawarte sformułowanie: "30g- 3 czubate łyżki". Nie wiem teraz, czy 30g, to 3 miarki, czy 30g to 3 czubate łyżki stołowe. Troszke jest to niejednoznacznie ujęte. Prosiłbym o pomoc w ustaleniu powyższych faktów:). Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Jedna miarka to 30 gram

3 lyzki stolowe to tez 30g



jaki masz smak?

bo chcialbym wiedziec ktory nastapnym razem wziac i czy warto

ja mam truskawkowe - pycha

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Dzięki wielkie dla Ciebie za odpowiedź. Jeżeli chodzi o smaki, to zakupiłem 2 opakowania, wanilię i truskawę. Obecnie spożywam białeczko o smaku waniliowym. Smak nie jest porażający na kolana, ale też nie jest zły. Taka średnia klasa smakowa wg mnie. Z tym, że ja odżywkę komponuję z wodą, nie próbowałem jeszcze z mlekiem. Truskawka mówisz, że wyborna?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
truskawka pycha

Z mlekiem cudo

z woda tez dobra

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Dzisiaj spróbowałem pierwszy raz to białeczko z mlekiem, wcześniej tylko z wodą. Bardzo smaczne jest z mlekiem, troszeczkę słodkie, ale ogólnie dobra sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ciesze sie ze sie nei zawiodles


truskawka?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Witam. Ja mam białeczko waniliowe. Mam jeszcze opakowanie o smaku truskawki, ale to zostawiłem na później.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łap Nowe Gainbody - ocena testerów (tylko i, kruca, wyłącznie)

Następny temat

tribuactiv B6 + Thermo Shape można łączyć?

Wiecej