SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezly chlonne <<pomocy>><<pomocy>>

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Z tego co sie orientuje to niestety na rentgenie klatki wyjdzie tez obraz płuc. A co do tych zębów to prawdopodobnie cos czuje ze to na 90% przez nie cala ta afera, stawiam na jakies zapalenie korzeni, albo moze zęby mądrości nie mogą sie przebic? Jak mi rosły to pamietam ze musialem Tramal brac tak mnie bolalo przy zginaniu szyji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde to nie dobrze .....mnie zeby nie bola....kurde to co teraz zrobic..musze jakos odkrecic te przesletwienie bo bedzie nie dobrze..a jak ja palilem 3 lata to dobrze to bedzie widac na plucach??..powiem rodzica ze juz jest wszystko w porzadku to moze nie bedzie tego przesletwienia...a zeby mam w bardza dobrym stanie ale oczywiscie osad jest na nich i kamien od papierosow......mam tylko jedna dziurke mala....kurde ale jestecie pewni ze bedzie widac pluca..jesli tak to mam lipe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee o i jeszcze jedna pytanie..skad Wy wiecie ze ktos wam przyslal jakis problem albo odpisal na juz istniejacy..tyle jest tu tych linkow..ze mozna sie pogubic macie jakis specjalny program ktory wam mowi ze ktos przeslal odpowiedz??....o i jescze jedno ile trzeba nie palic aby pluca sie zregenerowaly..tak zeby nie bylo widac.na przeswielteniu..oby miesiac.. bo tyle mam jeszcze czasu..miesiac zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OOOO i wlasnie mam jescze jedna pytanie...hmm w smunie to niewiem co teraz zrobic...moge olac te badania i cieszyc sie ze rodzice nie beda wiedzieli ze palilem...albo isc na te badania i jazdne w domu za to ze palilem...hmmmm...Wiem zrobie tak..napoczatku pujde do dentysty jezeli dentysta powie ze to od zeby to zakoncze na tym i bede bral jakies tam laki jakie mi przepisza..ale jesli dentysta nic nie znajdzie w zebach to sobie juz dam spokoj.....jestem genijalny kurde to sie rozpisalem teraz w ciogu godziny 3 teksty na forum i jesli mozecie to odpowiedzcie mi na wszystkie..tak zebym wiedzial co ze soba zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9408
Zdjęcie płuc wykonuje się techniką "twardą", czyli używa się wysokich kilowoltów. Na dobrze wykonanym zdjęciu lekarz jest w stanie ocenic części kostne i pola płucne. To odnośnie zdjęcia. A jeśli chodzi o to czy na zdjęciu będzie widać czy palisz: to się nie martw, tego lekarz nie będzie oceniał. Po wykonanym zdjęciu dostaniesz wynik na kartce, o mniejwięcej takiej treści (jeżeli jesteś zdrowy): Pola płucne bez zmian ogniskowych, przepona i kąty p-ż wolne, serce niepowiększone. I tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm...boję się to pisać,bo nie chcę Cię straszyć..ale opowiem Ci moją historię z węzłami chłonnymi: otóż powiększyły mi się nad obojczykiem,poszłam do internistki,kazała zrobić badanie krwi i prześwietlenie płuc..wszystko było w porządku..wysłała mnie do domu,miałam się zgłosic do kontroli po 3 tyg(powiedziała,ze powinno zniknąć do tego czasu)...więc czekałam...hehe..ale zamiast zniknięcie..wyczułam nowe węzły..wkurzyłam się i pojechałam prosto na onkologię.Tam pobrali mi wycinek węzła do badania...i niestety mam ziarnicę złośliwą-nowotwór...leczę się od roku..miałam już dwie chemioterapie,radioterapię..i czeka mnie trzecia chemia..........więc udaj się lepiej do porządnego specjalisty,żeby wykluczyć najgorsze,bo takie zwlekanie i chodzenie od lekarza do lakarza..nie służy chorobie.Ale nie martw się na zapas...bo może to być coś innego...powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-jesli masz 18 lat to masz pełne prawo dla zatrzymania diagnozy dla siebie
-na zdjeciu - jak kolega powiedział zostaną tylko te informacje opisane
- płuca się regeneruja (jak i cały organizm ) podobno do 10 lat ...
czarne zostana do końca życia ...
-do do stomatologa i "zapaleń korzeni" (LOL) zajęcte mogły by być węzły szyjne podżuchwowe przy , zauszne , nawet karkowe
czasami niżej .... ale .... najpierw musisz mieć jakieś siejące np bakteriami OGNISKO !! martwy ząb , zmiana okołowierzchołkowa , torbiel itp - może tego być dużo
jak pisałem wczesniej - zmiany w uchu zatokach j,nosowej TEŻ

i nie bagatelizuj sprawy przeczytaj co pisze DEE_TYGRYS (POWROTU DO ZDROWIA ZYCZĘ !! )
powiększone węzły - to może być zapalenie/zakazenie , choroba zakaźna , ale może być też nowotworowa .... ziarnica złośliwa to szansa - jakieś 4 zachorowania na 100 000 osób rocznie czyli 600x wieksza szansa niż 6 w totolotku

a co do wskazań lekarzy - to się do nich stosuj .. warzywka i owoce to jest cos normalnego - a jak ci ktoś leki przepisał to je bierz !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Czarne zostaną do końca zycia"

O k***a ja rok paliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
np płuca mieszkańca dużego miasta , albo mieszkańca sląska sa czarne ...
ale pylica węglowa nie wywołuje negatywnych następstw...
nei mówimy tu oczywiście o dymie tytoniowym który w swoim składzie zawiera wiele karcinogennych substancji....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kur..a jak czytam te posty to sam sie teraz przestraszyłem bo od niedawna gdy smarowałem rostepy wyczułem w okolicach klatki a barku ponizej obojczyka takie lekkie zgrubienie które jest nie widoczne.Trudno to nawet wyczuć palcami(pokazywałem mojej kobiecie ale nic nie wyczułateraz nie wiem czy juz mam to od dawna czy dopiero teraz mi sie to zrobiło.
hmm co radzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wezly chlonne <<pomocy>>

Następny temat

Czy ja mam ginekomastie?:(

WHEY premium