SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezly chlonne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Witam, od dluzszego czasu bo od ponad pol roku mam jakies klopoty z wezlami chlonnymi, czasami mnie bola i mam powiekszone (czy wezly chlonne to to takie twarde nitki przy migdalkach gdy zegnie sie glowe w bok ? ) i razem z bolem tych wezlow bola mnie tez oczy i pogarsza mi sie w tym czasie ostrosc widzenia, czy jedno z drugim moze miec jakis zwiazek ? Czy to moze byc cos powaznego ? Bo slyszalem ze klopoty z wezlami moga oznaczac nieciekawe choroby jak np. raczek nieboraczek , i tak pojde do lekarza ale pocieszcie mnie jakos bo ja jakis hipochondryk ostatnio jestem.Czy bole wezlow to rak ??

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A wogole klientka powiedziala ze cisnienie galkowe 17,3 odpowiada cisnieniu tetniczemu 12080 i faktycznie na lewym reku tak mam ale za to na prawym 160100

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krates za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Dzieki za pocieszenie jednak poczekam jeszcze na opinie Jakryca itp.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tez bym radzil poczekac bo mimo ze rzadko sie myle to dopiero zaczynam pomoc w takim dziale a twoj przypadek to dla mnie z deka nowosc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
- BAHAMUT - znowu prośba - nie wiesz to i głupot nie wypisuj i nie strasz człowieka !! !!
poza tym Klejcun tu o zadnych żyłach nie pisał !!
w okolicy szyi w przebiegu tętnic szyjnych ( biegną powiedzmy wzdłuż mięśni tworzących trójkąt ) albo pod rzuchwą . mają kształt ziarnka grochu - oczywiście w zależności od ich stanu funkcjonalnego !
więc : mogą być powiekszone , twarde miękkie , ruchomę bądź nie względem podłoża , powłok , bolesne samoistnie , albo podczas nacisku , wyczówalne bądź niewyczówalne - i te cechy mogą naprowadzać na rozne zmiany
co do tego czerniaka - oczywiście może się "zrobić w oczku"
co do węzłow to najpierw musiał by dać do nich przerzuty (czyli najpierw zmiany na skórze (np) nastepnie rozrost poziomy , potem pionowy , naciekanie , przerzuty ...
co do "puchnięcia węzłów" i łączenia tego z uciskami na oko (ale na co??bo bez kitu nei kumam ) chodziło by tu o samą gałkę i jej aparat zawieszeniowy , optyczny , interneurony , tarcze nerwu , sam nerw wzrokowy , skrzyzowanie , czy jeszcze dalej w mózgu ??

a co do węzłow to może to być naprawde wiele chorów , od normalnych zapaleń (np zębopochodnych , zapaleń błon śluzowych ,przez toksoplazmozę , a na szpiczaku mnogim czy aids kończąc ...

a teraz tak stricte z tą sprawą !!
które dokładnie wezły bolą / są powiekszone (takie groszki !! )
potem sie o reszte zapytamy ...
a ogolnie - jak taki stan trwa rok - to do lekarza należało pujść 11 miesiecy temu !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jesli chodzi o te oczy to nie jest bol galki tylko jakby gleboko za okiem takie jakby uciski, skurcze i promieniuje mi to do szyi, ciezko to okreslic, czasem powoduje to u mnie problemy z akomodacja i ostroscia, cos takiego jakbym przejechal kilkaset kilometrow, choc wcale oczu w danej chwili sobie nie przemeczam.A przy dotykaniu i uciskaniu wezlow mnie one nie bola tylko sa to takie jak juz mowilem samoistne pulsujace nerwobole i nie jakies straszne tylko takie denerwujace, ide do lekarza bo juz sie wkrecam w jazdy, moze mam po prostu jakies przewlekle zapalenie.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Aha no i czasem mam niezle przekrwione oczy i wrazenie jakby mi mialo rozerwac galke oczna od srodka, tak jakby za duze cisnienie w oku.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
idź do lekarza - będzie to najlepsze wyjście !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
polecam wizyte u okulisty.

natomiast czy nie masz jakichs innych objawow jak np. szybsze bicie serca, pocenie sie, nie schudles moze ostatnio?

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
hmm krates no po czesci sie zgadza ale nie wiazalem tego ze soba, zreszta mam tez nadcisnienie.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wiem !!
kiedys pisałeś o ciśnieniu , pogarszającym sie wzroku itp !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRĘGOZMYK

Następny temat

Ból barku

WHEY premium