SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wewnetrzne strony ud!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak odchudzic wewnetrzne strony ud od kolan do gory? Mam wrazenie ze tam tyje najbardrziej :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Pozdrowienia z Bath Missy !

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
zapisz sie na tenisa naprawde super sprawa a tlusczyk po w tych miesjcach szybko zniknie

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
jazda konna swietnie dziala na wewnetrzna czesc ud. a poza tym na silowni dobrze by bylo wskoczyc na jakas maszyne na przywodziciele

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
no i oczywiscie jesli idzie o odchoodzenie to jkaies cwiczonka aerobowe by sie przydaly zeby spalic tluszczyk , bo silownia i konie to raczej podciagna ksztalt miesnia

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
ja dalej obstawiam tenis- pograj po 2 h dziennie a rezultaty szybko zobaczysz. Tylko graj dosc aktywnie. Pozatym niezle sie opalisz;]]

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki :) z tenisem bedzie problem bo potrzebowalabym instruktora, a taka godzinka z instruktorem to duza kasa
konno jezdzilam i jakos mi to nie pomoglo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
To co radzi Puff. Cwiczenia na przywodziciele i aeroby. Miesnie te u osob nie cwiczacych sa zazwyczaj slabe i najlepsze efekty osiagnemy jesli zaczniemy od niewielkiego ciezaru a skupimy sie na technice !

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no ajak cwiczonka na nogi maszyny i tak dalej a puzniej aeroby rowerek steper

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Si2uiel witaj. Co tam slychac?

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Witaj Missy. Dziekuje. Miesiac wczasow zrobil mi bardzo dobrze. Jestem 4 dni w kraju i ruszam do UK Co u Ciebie ?

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
luna: konno tylko klus lub galop jak jedziesh stępa to niewiele da - no i trzeba troszke pojezdzic ale generelnie oo wiekszosci osoob wtedy przywodziciele dobrze pracuja wtedy ...

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOBRE MLEKO

Następny temat

Białka roślinne a białka zwierzęce

WHEY premium