SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wesele u Pudziana

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Musze sie pochwalic, bo wesele pełne przezyc. A wiec zaczne; Byłem u rodzinki na weselu w Białej Rawskiej w domu weselnym ktorego włascicielem jest Mariusz.Troche sie potańczyło, troche pochlało(pierwsza babe w zyciu wypiłem na oczach mamuski) Poznałem brata i ojca Dominatora, naprawde super kolesie.
Spytałem braciszka, czemu nie ma Mariusza? Niestety okazało sie ze jest w Moskwie na zawodach...( trudno. jak juz doszła godzina 4 to mielismy dosyc i postanowilismy worcic do domciu. Wsiedlismy w samochód i jazda...
Dojechalismy do mojego miasta i jechalismy odwiesc moja dziewczyne... Mamuska skrecała... a tu jakis baran jechał na pełnej predkosci przez miasto(golf I) i w nas(Panda 1.2 2004r.) przyje**ł. Stara wyskoczyla i sie drze: :"cos ty ku**a zrobił?! slepy siestes palanci*?!
Mowi do mnie zebym dzwonił na suki, ale po chwili zastanowienia mowi to pacjenta płać 400zł albo dzwonie po policje.
Tak jak i my, on chyba tez z jakiegos weselicha i na 100% był trąchnięty. Bez zastanowiena wyciaga te 4 stowki(lepiej zapłacic niz stracic prawko). Ja patrze, a tu dosłownie pol centymetra lampa ukruszona. Mowie mu ze 400zł to sama lampa(), + lakier drogi bo z Włoch(), a wcale nie z Włoch(sam to wymysliłem) i mowie mu ze 700, on na to ze 600. Mowie z w**rwionym głosem 700 albo dzwonie po policje. I tym sposobem wyłudziłem 700 zł.
Dodam ze on miał połamany zderzak i stłuczony lefrektor,a my kilka rysek i dziubnieta lampe. MYsle ze naprawa około 150zł, nie wiecej.
Tyle kasy droga nie chodzi...

Jak sie podoba opowiesc?

Przepraszam jesli sa jakies błędy, ale jeszcze mam % we krwi.

prosze o nie kasowanie tego tematu bo w koncu jest zwiazany po czesci z Pudzianowskim.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
z tymi szkodami to bym nie byl taki pewny...
ale - fajny sposob zarabiania...
moze firme rozkręczisz

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym wezwał te policje

niech**** siedzi za jazde po alkoholu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
a ja bym wyłudził 700 zł odjechał i zadzwonił za 5 minut na psy aby go zgarneli, podał rejestracje itp najlepsze rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
baswood to juz byloby chamskie... tak w ogole to jesli koles byl faktycznie widocznie pijany, to bym go nie puscil...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dokładnie jak wald .. 150 zł hmmm

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
****a smierc pijanym kierowcom, nalezałoby mu sie nie sadzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jesli koles bylby pijany nie puscilbym ... czytaliscie ostatnio temat w NZ? (ten o tym co zrobil pijany kierowca ) ehh... takich s****ieli trzeba tepic.. przepraszam za wyrazenia ale nie moge inaczej o nich powiedziec
Pzdr.

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-02 09:59:27

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Pitt tam wszyscy byli na***ani

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
No to miałeś szczęście, niedość że Ci sie nic nie stało to jeszcze 700 zł dostałeś

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
***ani pijani kierowy przez takiego ciula skasowalem motor na ktory pracowalem kilka dobrych lat...skasoawl bym go nawet 1000zl zadwonil na policje, pozniej po sprawie w******lil bym mu sprawiedliwosc mu byc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o bica

Następny temat

Czego nie lubicie w siłowni?

Wiecej