SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wersja mobilna i powiadomki

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
Czy mozna dorzucic opcje powiadomek w wersji mobilnej? Jak bylo to sorry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Banan jak byś mógł podrzucić do kogo trzeba, to niech do dzienników żywieniowych wrzucą podsumowanie nie tylko kalorii z danego dnia, ale i makro. Fajnie, że kalkulator zlicza kcal z wszystkich posiłków, ale też powinien zliczać makro wg mnie, bo tak to dla mnie wersja mobilna jest mocno ułomna. Fajnie mogę sobie powrzucać posiłki, ale makro już albo muszę liczyć w pamięci lub wchodzić na kompa.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
To znaczy, o jakie powiadomienia dokładnie chodzi?
o odpowiedzi w danym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
W normalnej wersji w lewym gornym rogu strony masz NICK | USTAWIENIA | WIADOMOŚCI, gdzie w wiadomosciach pokazuje ci, ze ktos odpowiedzial w temacie ktory obserwujesz. Na komorce tego brak niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
no to oczywiste - w końcu to wersja mobilna
Musi być znacznie uproszczona i taka jest. Niestety raczej na pewno nie dorobią do wersji mobilnej tego paska, ponieważ zajmuje się nim osobna administracja i jest połączona z potreningu.pl , dlatego też na mobilnej nie ma skrzynki z wiadomościami

Pozostaje przełączanie się na pełną wersję strony na telefonie z mobilnej lub po prostu korzystanie z powiadomień za pomocą maila, wtedy jak ktoś odpowie na obserwowany temat dostajesz maila, któego możesz odczytać z poziomu telefonu i przejść z powiadomki do tematu na mobilnej wersji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
Ok, wszystko jasne, dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
swoja drogą kłopotliwe jest to , że odpowiada sie z telefonu (wersja mobilna ) na jakies tematy, wieczorem w domu odpala sie laptopa i powiadomki przychodza tylko z tych tematow na ktore odpowiadalo sie z kompa, a z mobilnej juz nie

więc czasem mogą umknąć pewnie tematy

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Tak to niestety nie powinno działać. Ja rzadko używam telefonu do przeglądania forum, z reguły jak już to jestem na pełnej wersji a nie m.sfd.pl

Przekażę Twoje info do działu IT poniewaz te powiadomki powinny działać w takim wypadku, ale z tego co mi wiadomo obecnie powiadomienia zajmuje się administracja Potreningu i jest w planach osobny system powiadomień SFD , wtedy powinno byc lepiej. Na razie trzeba jakoś przetrwać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
cześć, mnie to działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28
Ja tez nie widze zadnych problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Ja tam siedzę głównie na kompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
Lepiej siedziec na lapku a nie ciagle w ten telefon sie gapic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ban w "przygotowanie do zawodow"

Następny temat

[Pomysł] powiadom wybranego użytkownika

WHEY premium