SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Wersja mobilna i powiadomki

Wysłana -
Czy mozna dorzucic opcje powiadomek w wersji mobilnej? Jak bylo to sorry
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To znaczy, o jakie powiadomienia dokładnie chodzi?
o odpowiedzi w danym temacie?
Wysłana -
W normalnej wersji w lewym gornym rogu strony masz NICK | USTAWIENIA | WIADOMOŚCI, gdzie w wiadomosciach pokazuje ci, ze ktos odpowiedzial w temacie ktory obserwujesz. Na komorce tego brak niestety
Wysłana -
no to oczywiste - w końcu to wersja mobilna
Musi być znacznie uproszczona i taka jest. Niestety raczej na pewno nie dorobią do wersji mobilnej tego paska, ponieważ zajmuje się nim osobna administracja i jest połączona z potreningu.pl , dlatego też na mobilnej nie ma skrzynki z wiadomościami

Pozostaje przełączanie się na pełną wersję strony na telefonie z mobilnej lub po prostu korzystanie z powiadomień za pomocą maila, wtedy jak ktoś odpowie na obserwowany temat dostajesz maila, któego możesz odczytać z poziomu telefonu i przejść z powiadomki do tematu na mobilnej wersji
Wysłana -
Ok, wszystko jasne, dzieki za odpowiedz
Wysłana -
swoja drogą kłopotliwe jest to , że odpowiada sie z telefonu (wersja mobilna ) na jakies tematy, wieczorem w domu odpala sie laptopa i powiadomki przychodza tylko z tych tematow na ktore odpowiadalo sie z kompa, a z mobilnej juz nie

więc czasem mogą umknąć pewnie tematy
Wysłana -
Tak to niestety nie powinno działać. Ja rzadko używam telefonu do przeglądania forum, z reguły jak już to jestem na pełnej wersji a nie m.sfd.pl

Przekażę Twoje info do działu IT poniewaz te powiadomki powinny działać w takim wypadku, ale z tego co mi wiadomo obecnie powiadomienia zajmuje się administracja Potreningu i jest w planach osobny system powiadomień SFD , wtedy powinno byc lepiej. Na razie trzeba jakoś przetrwać :)
Wysłana -
cześć, mnie to działa...
Wysłana -
Ja tez nie widze zadnych problemow
Wysłana -
Ja tam siedzę głównie na kompie
Wysłana -
Lepiej siedziec na lapku a nie ciagle w ten telefon sie gapic
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź