SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście na mini cut?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Witajcie. Sprawa ma sie tak. Od 2 miesiecy jestem na masie . waga skoczyla o 3kg a w pasie jakies 2-3 cm. Nie mam duzo miesni a tkanka tluszczowa przysłania miesnie. Dzisiaj mija 8 tyg od tego cyklu. Czy dobrym wyborem bedzie mini cut na 2 tygodnie? Obecnie jem okolo 3300-3400 kcal . ucial bym do 2400 na te 2 tyg. Dobrze sie zlozylo bo mam urlop 2 tyg i lepiej bym glodowke wytrzymał anizeli w pracy bedac. Bede caly czad w donu wiec dieta jest na 100 %. 5 posilkow. 2x makaron 1x ryz jasminowy 1x brązowy 1x kasza

Bialko to jaja wieprzowina i kurczak

Tłuszcze to rzepakowy i oliwa z oliwek.

Chce spróbować tak przez urlop by idealnie poznać jak cialo sie zachowa przy tej kaloryce i rodzaju jedzenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Inferno444
Skoro na tylu wegli nie rosne to chyba bylo za malo. Wiec mialem obciac wegle do 300 a podbic tluszcze o 45 gram?


I co urosłeś dając więcej?
Nie tak się to robi.
Jesz dużo - odpuszczasz - jesz dużo - odpuszczasz...
Musisz być cały czas wrażliwy na działanie węglowodanów.
Nie wiem ile to jest 300 węgla czy 400 - tak w praktyce, koło d.upy powinno to latać, ciało i wyniki powinny być wymowne a nie wyliczanki.
Węglowodan węglowodanowi nie równy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Dwa tygodnie to raczej nic tutaj nie zmienia .
Wstaw zdjęcie sylwetki do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
No niestety ale dwa tygodnie nic Ci nie dają . Musisz zrobić dłuższa redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Trzeba zrobić tradycyjną redukcję około 10 tygodni. W tym czasie i tak nie zejdziesz do odsłonięcia mięśni brzucha, czyli około 12-13%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Czy w tym okresie starczy sam trening silowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Może starczy , zobaczysz . Jeśli nie to dodasz trening aerobowy / interwałowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Na początek pewnie tak. Wraz z czasem możesz zwiększać aktywność fizyczną dodając interwały/aeroby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Od pon jestem na redukcji 3000 kcal. 400 ww 75 tluszczu 180 bialka. 100 % czysto. 4 treningi silowe plus w kazdy dzien tygodnia na przemiennie tenis lub rower wieczorami. Chce jako druga aktywność imitowac spalone kalorie jako praca gdyz jestem 2 tygodnie na urlopie i w sumie oprocz silowni siedze w domu. Zobacze w niedziele czy cos ruszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Kontroluj więc obwody ciała i w zależności od ich zmian koryguj kalorie w diecie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Minal tydzien odkad obcialem kcal. Mialem 3100 kcal 180 bialka 400 wegli 80 tluszczu. Zmierzylem obwody i tak:
Klata biceps stoi
Pas jakies 0 5 cm w dol
Biodra 0 5 cm w dol
Udo o dziwo 1.5 cm wieksze
Waga 0.3 sie zmniejszyła. Co do kcal w porównaniu z poprzednim tygodnien jadlem o 80wegli mniej a bylem dosc głodny w tym tygodniu. Troche mnie dziwi jak 80 ww robi roznice. Czy organizm sie przyzwyczaił do duzej ilości?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal mam jesc na redukcje?

Następny temat

Jak nie spaść na wakacjach

WHEY premium