SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Wejście na mini cut?

Wysłana -
Witajcie. Sprawa ma sie tak. Od 2 miesiecy jestem na masie . waga skoczyla o 3kg a w pasie jakies 2-3 cm. Nie mam duzo miesni a tkanka tluszczowa przysłania miesnie. Dzisiaj mija 8 tyg od tego cyklu. Czy dobrym wyborem bedzie mini cut na 2 tygodnie? Obecnie jem okolo 3300-3400 kcal . ucial bym do 2400 na te 2 tyg. Dobrze sie zlozylo bo mam urlop 2 tyg i lepiej bym glodowke wytrzymał anizeli w pracy bedac. Bede caly czad w donu wiec dieta jest na 100 %. 5 posilkow. 2x makaron 1x ryz jasminowy 1x brązowy 1x kasza

Bialko to jaja wieprzowina i kurczak

Tłuszcze to rzepakowy i oliwa z oliwek.

Chce spróbować tak przez urlop by idealnie poznać jak cialo sie zachowa przy tej kaloryce i rodzaju jedzenia
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dwa tygodnie to raczej nic tutaj nie zmienia .
Wstaw zdjęcie sylwetki do oceny
Wysłana -
..

Wysłana -
No niestety ale dwa tygodnie nic Ci nie dają . Musisz zrobić dłuższa redukcje
Wysłana -
Trzeba zrobić tradycyjną redukcję około 10 tygodni. W tym czasie i tak nie zejdziesz do odsłonięcia mięśni brzucha, czyli około 12-13%.
Wysłana -
Czy w tym okresie starczy sam trening silowy ?
Wysłana -
Może starczy , zobaczysz . Jeśli nie to dodasz trening aerobowy / interwałowy
Wysłana -
Na początek pewnie tak. Wraz z czasem możesz zwiększać aktywność fizyczną dodając interwały/aeroby.
Wysłana -
Od pon jestem na redukcji 3000 kcal. 400 ww 75 tluszczu 180 bialka. 100 % czysto. 4 treningi silowe plus w kazdy dzien tygodnia na przemiennie tenis lub rower wieczorami. Chce jako druga aktywność imitowac spalone kalorie jako praca gdyz jestem 2 tygodnie na urlopie i w sumie oprocz silowni siedze w domu. Zobacze w niedziele czy cos ruszyło
Wysłana -
Kontroluj więc obwody ciała i w zależności od ich zmian koryguj kalorie w diecie.
Wysłana -
Minal tydzien odkad obcialem kcal. Mialem 3100 kcal 180 bialka 400 wegli 80 tluszczu. Zmierzylem obwody i tak:
Klata biceps stoi
Pas jakies 0 5 cm w dol
Biodra 0 5 cm w dol
Udo o dziwo 1.5 cm wieksze
Waga 0.3 sie zmniejszyła. Co do kcal w porównaniu z poprzednim tygodnien jadlem o 80wegli mniej a bylem dosc głodny w tym tygodniu. Troche mnie dziwi jak 80 ww robi roznice. Czy organizm sie przyzwyczaił do duzej ilości?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź