SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście na mini cut?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie ma to jak wypowiadac sie o innej osobie w sprawie estetyki jej sylwetki oraz stanu zdrowia nie znajac tej osoby w ogole. nic tylko przyklasnac. i nie chce mi sie wchodzic z Toba w dyskusje, bo udowodniles juz, ze zyjesz w jakims swiecie fantazji, albo po prostu mocno nadinterpretujesz rzeczy, jakie przeczytasz (mowa o pozyskiwaniu wiedzy). i dla Twojej swiadomosci, zanim jeszcze chwycilem za hantelek w celu posiadania wiekszego bicka, mialem do czynienia ze sportem zawodowym, z dwoma dyscyplinami. czolowe osoby w Polsce. tak wiec troszke widzialem, slyszalem i wiem co nieco.

PS. wszelakie podpowiedzi zachowaj dla siebie
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czellista
nie ma to jak wypowiadac sie o innej osobie w sprawie estetyki jej sylwetki oraz stanu zdrowia nie znajac tej osoby w ogole. nic tylko przyklasnac. i nie chce mi sie wchodzic z Toba w dyskusje, bo udowodniles juz, ze zyjesz w jakims swiecie fantazji, albo po prostu mocno nadinterpretujesz rzeczy, jakie przeczytasz (mowa o pozyskiwaniu wiedzy). i dla Twojej swiadomosci, zanim jeszcze chwycilem za hantelek w celu posiadania wiekszego bicka, mialem do czynienia ze sportem zawodowym, z dwoma dyscyplinami. czolowe osoby w Polsce. tak wiec troszke widzialem, slyszalem i wiem co nieco.

PS. wszelakie podpowiedzi zachowaj dla siebie



Wystarczy, że przeczytałem Twoje dopingowe wypociny, Twoje super cykle i wyniki siłowe
Wystarczy, ze przeczytałem Twoją historię z ćpuństwem i tym, że byłeś na odwyku.
Więc jedyną fantazję to masz właśnie Ty - może od środków, tego nie wiem, żreszta mało mnie to obchodzi. Tu jest konkret: chłopak otłuszczony, spożywający stosunkowo dużo węglowodanów do jego aktywności, dopóki nie poczyni tutaj jakiejś mądrzejszej zmiany to będzie się męczył tak jak teraz, kiedy uciął 80g węglowodanów i mu słabiej... to nie jest oznaka czegoś dobrego, na pewno nie tego, że organizm tak świetnie reaguje na taką ilość węglowodanów.
Przestań się na ludzi patrzeć jak na potencjalnych kulturystów ! Oni po prostu chcą dobrze się czuć, dobrze wyglądać, być wysportowani a nie spompowani, z zadyszką i sprawiać by ich życie się kręciło w okół jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Skoro na tylu wegli nie rosne to chyba bylo za malo. Wiec mialem obciac wegle do 300 a podbic tluszcze o 45 gram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Moze wrócimy do tematu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Inferno444
Skoro na tylu wegli nie rosne to chyba bylo za malo. Wiec mialem obciac wegle do 300 a podbic tluszcze o 45 gram?


I co urosłeś dając więcej?
Nie tak się to robi.
Jesz dużo - odpuszczasz - jesz dużo - odpuszczasz...
Musisz być cały czas wrażliwy na działanie węglowodanów.
Nie wiem ile to jest 300 węgla czy 400 - tak w praktyce, koło d.upy powinno to latać, ciało i wyniki powinny być wymowne a nie wyliczanki.
Węglowodan węglowodanowi nie równy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal mam jesc na redukcje?

Następny temat

Jak nie spaść na wakacjach

WHEY premium