SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Wejście na masę

Wysłana -
Jestem aktualnie na redukcji. Spożywam 1800 kcal dziennie. Powoli będę brał się za robienie masy. Wchodzić gwałtownie czy powoli? Na co dzień chodzę do szkoły, ćwiczę co dwa dni w domu. Po trzy serie, powtórzeń 12-15 - spięcia brzucha, pompki, hantle na ręce, łokieć oparty o udo, ciężar około 8 kilogramów, pompki w podporze tyłem, czasem rower.

Zmieniony przez - Rollciu w dniu 2018-06-10 12:49:31

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Oblicz swoje zapotrzebowanie ze wzoru ,który jest podwieszone w tym dziale. Dodaj do zapotrzebowania jakieś 300-500 kcal i obserwuj sylwetkę.
Wysłana -
Lepiej zrobić to z dnia na dzień czy stopniowo, np. dodając po 100 kcal na tydzień?

Zmieniony przez - Rollciu w dniu 2018-06-10 14:19:32
Wysłana -
Jesli nie masz 160 cm wzrostu i nie jestes kobietą, to 1800 kcal to głodówka, którą należy szybko zakonczyc.
Wysłana -
Rollciu
Jestem aktualnie na redukcji. Spożywam 1800 kcal dziennie. Powoli będę brał się za robienie masy. Wchodzić gwałtownie czy powoli? Na co dzień chodzę do szkoły, ćwiczę co dwa dni w domu. Po trzy serie, powtórzeń 12-15 - spięcia brzucha, pompki, hantle na ręce, łokieć oparty o udo, ciężar około 8 kilogramów, pompki w podporze tyłem, czasem rower.

Zmieniony przez - Rollciu w dniu 2018-06-10 12:49:31

Podaj więcej informacji o sobie
Wypelnij ankiete działu
Wysłana -
Od razu na zero wskocz, bo 1800 trochę mało jak na chłopaka
Wysłana -
Wypełnij ankietę działu. Nawet nie wiemy jaka jest Twoja płeć.

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-06-10 23:23:21
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź