SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider - Giant Mega Mass 4000 Niemcy

temat działu:

Weider

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108791

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
WEIDER Giant Mega Mass 4000 Niemcy




OPIS:

WEIDER Giant Mega Mass to wysokokaloryczna odżywka węglowodanowo-białkowa przeznaczona do uzupełniania diety sportowej w składniki budulcowe, energetyczne i katalizatory przemian metabolicznych. Oprócz odpowiednio zestawionych proporcji białek, węglowodanów, witamin i składników mineralnych preparat zawiera także średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT - stanowiące skondensowane źródło energii.

WEIDER Giant Mega Mass to legenda wśród gainerów. Marki którą sobie wyrobił na wielu światowych rynkach pozazdrościć mu mogą wszystkie inne odzywki tego typu. Niezliczona ilośc sprzedanych egzemplarzy, niezliczona ilość zadowolonych konsumentów i ilość pochlebnych opinii - stanowią najlepsze świadectwo skuteczności i jakości preparatu. Prosty, przemyslany skład, wyjątkowy smak i konsystencja sprawiają, iż WEIDER Giant Mega Mass to ścisła czołówka wśród odzywek węglowodanowo-białkowych.

WEIDER Giant Mega Mass wysokokaloryczny posiłek w formie instant, spektakularnie przyśpieszający wzrost masy mięśniowej, a przy tym smakujący po prostu wybornie. Nadaje się znakomicie dla ektomorfików mających trudności ze zwiększeniem masy ciała, a także dla wszystkich aktywnych osób, które nie są w stanie pokryć zapotrzebowania na składniki odżywcze z diety.

Informacja żywieniowa:
Wartość odżywcza w 100 g /
Wartość energetyczna 1562 kJ (368 kcal) /
Białko 20 g /
Węglowodany 68 g /
Tłuszcz 2 g / 12 g

Witaminy i składniki mineralne:
Witaminy i skł. min. w 100 g / % ZDA
Witamina E 13,2 mg / 132 /
Witamina C 72,8 mg / 121 /
Witamina B1 1,74 g / 124 /
Witamina B2 1,47 mg / 92 /
Niacyna 23,7 mg / 132 /
Witamina B6 2,5 mg / 125 /
Folacyna 248 mcg / 124 /
Witamina B12 1 mg / 100 /
Biotyna 200 mcg / 133 /
Kwas pantotenowy 6,7 mg / 112 /
Wapń 305 mg / 38 /
Fosfor 250 mg / 31 /
Żelazo 9,2 mg / 66 /
Cynk 8,6 mg / 57 /
Jod 89 mcg / 59 /

*- Zalecane dzienne spożycie wg Ministerstwa Zdrowia (23.12.2002)
** - 150 g proszku wymieszane z 550 ml półtłustego mleka (1,5% tł.)

Składniki: dekstroza, koncentrat białka serwatki , maltodekstryna, sproszkowana serwatka, izobat białka mlecznego, fruktoza, aromat, olej roślinny, albumina jaja, lecytyna sojowa (emulgator), beta-karoten (barwnik), witaminy [witamina E, witamina C, witamina B1, witamina B2, niacyna, witamina B6, folacyna, biotyna, kwas pantotenowy], składniki mineralne [trójfosforan żelazowy, tlenek cynku, jodek sodu]. Produkt zawiera co najmniej 4% laktozy.

Sposób użycia:
1 porcję proszku wymieszać w dowolnej ilości półtłustego mleka (1,5% tł.) lub wody i wypijać w kilku dawkach w ciągu dnia.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 21:29:22
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Produkt Giant Mega Mass 4000 to odżywka zaliczana do gainerów. Czym jest gainer?


Gainer to odżywka zbudowana głównie z węglowodanów. Zawiera ona również niskie ilości białka . Stosujemy ją najczęściej po to, by uzupełnić kalorie w naszej diecie. Jednak tutaj warto pamiętać, iż najczesciej nie mamy problemu z dostarczeniem węglowodanów gdyż są one łatwo dostępne i tanie. Zawierają je chociazby: ryż, makarony, ziemniaki, owoce czy pieczywo. Gainera możemy stosować w przypadku, kiedy nie mamy czasu na zjedzenie konwencjonalnej żywności bądź po prostu nie jesteśmy w stanie zmieścić takiej ilości kalorii.


Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, iż odżywki są jedynie małym uzupełnieniem naszych diet. Takie osoby najczęściej licza , że wystarczy wypić porcję gainera i mięsnie będą rosły same. Niestety tak się nie dzieje, gdyż dieta musi zawierać odpowiednią ilośc poszczególnych makroskładników takich jak: białka, węglowodany i tłuszcze. Jak zabrać sie za układanie diety ? Odsyłam do lektury :


http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety



Szeroką gamę produktów węglowodanowych w atrakcyjnych cenach znajdziemy w sklepie SFD:

https://sklep.sfd.pl/?utm_source=SFDF&utm_campaign=Stat&utm_medium=desktoppt&utm_term=Forum


Pozdrawiam




Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 09:15:26

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Miałem go już 2 razy.... dla smaku waniliowego daje 8.5/10 dla truskawki daje 9.5/10 super smak....
Rozpuszczalność idealna ,nawet łyżką w kubku można go rozpuścić bez shakera...
Bardzo dobry składowo dla ekto (czyli dla mnie ) ...
Warto poszukać go w tańszej cenie, bo za 170zł to już jest naprawdę okazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1097
Jak wpłynęło branie tego suplementu na Ciebie? coś poszło do przodu? i jak długo brałeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2884
Bardzo dobre przyrosty wagowe...!!ja przytyłem 8 kg na tym masakra....polecam z odpowiednia dietą bo bez diety zalewa tłuszczem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Gainer ok. Nie jest az taki drogi. Nie przepadam za smakiem wanilii a ten gainer mi nawet przypadl do gustu. Dobra rozpuszczalnosc, nie hest gesty i nie zapycha.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Stosowałem 4 razy... ale to już ładnych parę lat temu... teraz nie ma już tej "pierwotnej wersji"... kilkakrotnie zmmianiano miejsce produkcji tej odżywki w Europie i w tej chwili pozostało już tylko opakowanie z dawnych czasów świetności... Ostatnio nie stosowałem, ale od wielu osób słyszałem, że zjechała na jakości.
A kiedyś? : Super przyrosty wagowe i siłowe (m.in. zawiera kreatynę)... byłem bardzo zadowolony.... za każdym razem kupowałem smak czekoladowy (później typowy był już tylko dla "podróbek", a póxniej na jakkiśczas wogule zniknął), i oceniam go na 9,5/10. Odżywa była najwyższej jakości pod każdym względem...

Czy ktoś może stosował MG 4000 ok 4 lata temu i w ostatnim czasie ponownie? Jak duża jest róznica w jakości?

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 106 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1743
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4626
Odżywka jak dla mnie najlepsza.
Smak Bardzo dobry.
Testowałem 3 kg tego produktu czekoladowy i przytyłem 3kg.
Testuje 7 kg wanilie i jestem bardzo zadowolony.
:)

>AHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2884
MASAKRA!!!!! to jest zaje....po około 4 kg tej odzywki przytyłem 5 kilo!! jesli chcesz miec pewny efekt bierz weidera...smak tez zajefajny!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
EXTRA! pełen wypas, kupiłem 3 kg i tyle przytyłem w miesąc.Dla mnie pełen wypas chociaż cena mogła by być troszke niższa...

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider - Creatine Pure

Następny temat

Weider - L-Carnitine liquid 1500 mg/amp

WHEY premium