SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Siema dawno mnie tu nie bylo, ale to dlatego ze mi sie nie chcialo... Ale nie o to chodzi. Mam pytanie: zawsze bralem kreatyne w kapsulkach,teraz chcem kupic w proszku firmy Weider, czy jest to dobra kreatyna? Oczekuje raczej jakis madrych odp.)

Carpe diem bez sterydów!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
a przez madre to co chcesz ??? Dobra - Madra zla - glupia czy moze jest to jak wiekszosc kreatyn w przyzwoitej cenie jakosc tez przyzwoita Sonabaty sie kiedyso tym wypowiadal wiec jak ci sie chce to sobie poszukaj w archiwum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W tej chwili polski dystrybutor sprowadza kreatynę Weider Haleko mikrorozdrobnioną 500g ok. 80 zł.
Cena i jakość bardzo dobra.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Sonbaty: Wlasnie juz taka kupilem, zaplacilem 79 zl tylko cholera nie bylo w niej miarki, 5g to bedzie gdzies czubata mala lyzeczka? czy moze wiecej?

Carpe diem bez sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Pełna płaska łyżeczka. A teraz widzicie jak tania może być kreatyna mikro renomowanej firmy, jeśli zostaną ograniczone pewne koszty (w tym przypadku kreatyna produkowana jest w Niemczech i stamtąd przyjeżdża do Polski). Inne dobre kreatyny produkowane są w Niemczech, stąd transportowane do USA i z USA do Polski. A za trasę Niemcy-USA i USA- Polska płaci klient, czyli my.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Oj a skąd ta bajka o tych transportach ? Sonbaty skąd Ty masz taki nowinki, kto by tak tą kreatynę woził po cały świecie. Kreatyna Wiedera o której piszecie jest tania bo to nie Weider tylko Haleko (Haleko robi dla Weidera suplementy tańsze, ale i skromniejsze jakościowo niz amerykański Weidrer). Niemcy tak jak i amerykanie mają kreatynę lepszą i gorszą stąd też mają tańszą i droższą. Np kreatyna Multipowera czy Inko jest droższa od wielu amerykanskich i jak to wytłumaczysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No wybacz, ale skoro z USA przesyłają suplementy (np. kreatynę) do Polski, a ta kreatyna jest z fabryki z Niemiec, to musi ona przebyć drogę Niemcy-USA-Polska.
A jeśli chodzi o kreatynę Multipower, to jak wytłumaczysz fakt, że w sklepie firmowym Multipower w Łodzi, u wyłącznego dystrybutora na Polskę, kosztuje ona 163 zł za 500g, a w pierwszym lepszym sklepie w Czechach ta sama kreatyna (to samo niemieckie szare pudełko) kosztuje 90 zł w detalu, a w hurcie 20% taniej.
Wiem że są kreatyny gorsze i lepsze, ale wątpię, żeby przy obecnych spadających cenach tego suplementu Weider sprzedawał słabą. A jeśli chodzi o inko, to mogę Ci załatwić 500g oryginalnej niemieckiej za śmieszną cenę (ale przecież o tym wiesz).
Bywacie w świecie i wiecie co ma wpływ na cenę suplementów i że można je kupić w różnych cenach (aw jakich, to niech to zostanie między nami)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Ja nie piszę o odżywkach kradzionych i z przemytu - tanie Inko to ja ma legalnie od dytrybutoram, Multipowera mogę Ci załatwić też tak tanio jak Ty nam Inko ( ale Ty o tym wiesz). Zdradż mi tajemnicę, bo chyba mało wiem o amerykańskich odżywkach - która ( z tych znanych i pożądnych) firm amerykańskich robi kreatynę w Niemczech ? Wydawało mi się mają własne linnie produkcyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja też nie mówię o kradzionych kreatynach Multipower. W sklepach w Czechach kosztują one ok. 90 zł za 500g (legalnie). Trudno żeby wszystkie sklepy w tym kraju miały przemycany towar (zresztą wystawiają bez problemu faktury).Świadczy to o tym, że ten sam suplement, może kosztować w różnych częściach świata nawet 2 razy drożej, co z kolei świadczy o tym, że na jego cenę niekoniecznie ma wpływ koszt produkcji, a koszty uboczne (transport, cła, marże pośredników, ilość pośredników itp.)
A jeśli chodzi o niemieckie kreatyny, to w którymś z ostatnich postów (jak się uprzesz to Ci go wynajdę) sama przyznałaś, że najlepsze kreatyny produkowane są w Niemczech. Więc przypuszczam, że dobre firmy amerykańskie właśnie stamtąd ją sprowadzają. A które, tego oczywiście dokładnie nie wiem, podobnie jak i Ty, bo raczej nie siedzimy u nich w dokumentacji i certyfikatach, ale niektóre firmy wręcz chwalą się że ich keatyna zawiera kreatynę z Niemiec, o najwyższej czystości.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
No więc mylisz się pisząc że ja nie siedzę w certyfikatach i dokumentacji, bo mi te firmymi które atestuję wysyłają pełną dokumentację ( z certyfikatami). Jest ich kilka i mają własną produkcję nie wiem jak te z którymi nie współpracuję, myślałam że wiesz więcej ode mnie i dowiem się tego od Ciebie. I kreatyna tych firm z którymi nawiązałam współpracę nie jest gorsza od niemieckiej (bo szukam porządnych firm).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No cóż, nie wiem jak Ty, ale ja rozmawiałem z kilkoma właścicielami firm odżywkowych (z Niemiec, Holandii i Czech) i WSZYSCY (niezależnie od siebie) twierdzili, że na świecie jest tylko kilka laboratoriów produkujących kreatynę (najlepsze w Niemczech i Szwajcarii, najgorsze Chiny)i że żadna firma odżywkowa nie produkuje kreatyny. One ją tylko pakują ,ewentualnie kapsułkują lub tabletkują. Jeśli masz jakieś dowody na to, że któraś z tych firm sama wytwarza kreatynę (z czego ją się uzyskuje?) to chętnie wzbogacę swoją wiedzę, bo nie twierdzę że jestem alfą i omegą.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

TT+ZMA

WHEY premium